Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesen kell szemvizsgálatra...

3 évesen kell szemvizsgálatra vinni a gyereket?

Figyelt kérdés

Vagy rosszul emlékszem?! Azt tudom, hogy 1 évesen voltunk és mintha akkor mondták volna hogy 3 évesen kell menni legközelebb. A papíron nem írja.

Mnden rendben van a szemével, egyébként.


2014. szept. 25. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha külön küldtek valami miatt szemvizsgálatra, akkor ha kontrollt javasoltak, akkor vissza kell menni akkor, amikor mondták. Mi a fiunk 1 éves korában voltunk, 3 évesen visszahívtak. De a papíron rajta is volt, hogy 3 évesen kontroll javasolt.

De ha nem mondták, hogy vissza kell menni, mert nem találtak semmit, akkor nem kell visszamenni.

2014. szept. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellett vinnem se egy évesen, se most három évesen. A védőnő nézte meg neki a státuszvizsgálaton, higy van-e valami baj a látásával. Mutogatott kis rajzolt képeket normális, olvasó távolságból, nézte, hogy hunyorít-e, vagy a fett firdítja- e. Majd ugyanazokat a képeket mutogatta az ajtóból, különböző sorrendben, közben pedig le kellett takarnom a gyereknek hol az egyik, hol a másik szemét.

Az egész " vizsgálat" nem tartott három percig.

Pedig koraszülött a gyerek, nekik a szemükkel llleehet gond.

2014. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, a telefon átírt néhány szót. Pl. higy helyett hogy, fitt helyett fejét, és még néhány elütés. Bocsánat.

Második voltam

2014. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!