Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok nekem valami nagyon...

Tudnátok nekem valami nagyon gagyi pelenkát ajánlani egy 17kgos gyerekre?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 08:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
31%

hány éves?

nem kell pelus, mi a büdös F..nak

nem

vegyél olyan bugyit amit ö akar viselni

állj a sarkadra dobd kia pelenkákat adj rá bugyitt vidd oránként wc re ennyi

kényelmi szempont a gyereknél a pelenka minek hagyná el hiszen te ugy is adsz rá

17 kg akkor az hán éves 5?

még iskolába is abba menne

2014. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
31%

ja igen irtad is nincs kedved mosni. gratu

akkor meg ne várd hogy szobatiszta legyen

gratu

anyuka vagy az a dolgod hogy moss ha kell napi 10 szer

2014. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%

mondjuk azt írta a kérdező, hogy oviban gondozónő... már itt sántít, oviban egyrészt nincs gondozónő, másrészt nem pelenkázhatnak és be se vehetnek pelenkás gyereket.

esetleg nem bölcsis???


de ha elmúlt 3 éves, akkor nyilván azért nem szobatiszta még, mert nem akarsz balesetet, nem akarsz mosni, a könnyebbik végét próbálod megfogni, pedig ilyen nincs...

azzal, hogy gagyi pelenkát adsz rá, miért érnél el bármit is? kényelmetlen, de még mindig jobb mint kifutkosni a wc-re, csömörből vödörbe.

ne legyél lusta, vedd le róla a pelust és pár nap alatt megoldódik

2014. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%

kedezö komm.-Hát egyrészt sem időm sem kedvem nincs annyit mosni, másrészt az oviban azzal nem fognak bíbelődni-

NO COMMENT - mar regés rég szobatiszta kellene legyen szegény gyerek , ovis de meg a bűzös pelus a Fenekén .... milyen szegyen lehet neki a többi gyerek előtt ? anyuka vegyél fel vagy 2 napig pelust aztán beszeljünk milyen Erzes a bűzben ülni ? Azt amit 3 -4 évig meg szokott nem tudod 1 gagyi pelusal meg valtoztani ..... Olyan mintha neked kellene állva wc-ned - bele a naciba .. sikerülne ? Tessék meg tanítani a WC használatát , türelemmel jatekosan , úgy hogy rá erezzen hogy ez Neki jó .Es nem halsz bele ha 1-2 hétig mosod a balesetektől pisis kakis ruhácskait , vagy letörik az új m-körmöd ? :/ fujjjjjjjjjjjjjjj

2014. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Jajj de okosak vagytok. A kérdés nem ez volt. Másrészt ovis én dolgozom, baromira nincs időm napi 3 adag ruhát kimosni, de főleg mint írtam gondozók/dadusok tök mindegy hogyhívom nem fogják napont 20szor kimosni a ruháját.

Nálunk állami oviba is simán felveszik a pelusos gyerekeket, megkérdeztem, de végül nem oda vittem, hanem magánba, mert az állami nagyon szar volt. 2 hetet itthon voltam vele nyáron, azalatt próbáltuk pelus nélkül és nem szól ha pisilnie kell, hanem bepisil és kész, nem érdekli, hordtam wc-re 2napig volt kedve utána nem.

Miért kéne 5 évesnek lennie azért mert 17kg? 3 éves múlt, most kezdte az ovit, előtte bölcsis volt. Nem ciki náluk a pelus, ez normális hely, nem szégyenítik meg a gyerekeket, más pelusos gyerek is van.

2014. szept. 28. 22:59
 16/31 anonim ***** válasza:
38%
hat ha neked ez így normális , akkor ne kérdezz senkit (mire számítottal ? hogy majd dicsérni fognak ? ) ez van ha ilyen sokáig meg szokjak a pelust .... minden gyerek aki tud járni es alap dolgokat meg ért (gyere, hozzad ,...stb) az mar kész van a szobatisztaságra . A kerdesed meg is köszönjük hisz ez is a fentieket bizonyítja . NEM SZABAD ÍGY KITOLNI AZ IDŐT !!!
2014. szept. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ez baromira nem így van és még nincs semmivel lekésve csak én szeretném. A kérdés meg az volt,hogy tudtok e gagyi pelenkát.
2014. szept. 29. 11:17
 18/31 anonim ***** válasza:
73%

gagyi pelenkával nem az a baj, hogy kényelmetlen, hanem hogy kifolyik. ha neked se időd se kedved mosni és ezért nem szobatiszta a gyereked, akkor ne gagyi pelenkával próbálkozz, mert azzal ugyanúgy lesz napi 8 garitúra pisis ruha, ráadásul ettől még szobatiszta se lesz a gyerek.


másik, hogy senki nem írta, hogy nem normális óvodában ciki a pelusos gyerek. törvényileg nem vehetik be a pelenkás gyereket és saját magának lesz ciki, hogy még pelusos. azért nem mindegy, lassan ő is fogja látni, hogy ez nem normális, hisz gondolom okos értelmes gyereked van

2014. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
De felvehetik. Sőt fel is kell venniük ezt a körzetes ovinkban mondták. Semmi ciki nincs benne mert sokan pelusosok még. A gagyi pelenkában sokkal kellemetlenebb neki.
2014. szept. 29. 12:34
 20/31 anonim ***** válasza:
50%
Kedves Kérdező ! Nem elég hogy nem köszönöd meg a válaszokat de meg ki is oktatod azokat akik segíteni szeretnének , agresszív , erőszakos , okoskodó , tudatlan nem törődöm Anya vagy . Es ha ennyire mindent tudsz menj a p..... ba es ne kérdezősködj . Bocsi de ez van !!!
2014. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!