Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy éves gyereknek korai a...

Egy éves gyereknek korai a játék bowling szett?

Figyelt kérdés
valahol 3-6 éveseknek van, egy neves baba boltban pedig 1+-ra írják, abból kiindulva hogy szeret pakolászni dobozokba és szereti a tornyokat felborítani jó ötletnek tűnik, de nem akarok felesleges dolgot venni.
2014. szept. 30. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem korai, ahogy írod max pakolássza meg lökdösi őket, de funkciójában még nem fog vele játszani.
2014. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nem fogja arra használni, amire való.
2014. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam hogy arra használja amire kéne, de akkor mi az ami ezt az igényt kielégíti de nem éles darabok vannak benne mint pl építő kocka vagy dupló meg ilyenek .. meg egyébként elég sok játéka van mert van nagy tesója, esetleg együtt tudnának ilyet játszani
2014. szept. 30. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lego meg a fakocka a legjobb erre, de ha olyat szeretnél, ami egyáltalán nem éles, vegyél Clemmyt, az is építőjáték, csak puha, és nincs benne semmi olyan anyag, amit ne vehetne a baba a szájába.
2014. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van: [link] Ezt másfél éves kortól írják.
2014. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam első szülinapjára kapott ajándékba ilyen bowling szetett,de nem érdekelte egyáltalán.Állandóan szétdobálta a bábúkat,aztán máris más játék után nézett.Ráuntam,hogy állandóan szanaszét vannak a bowling szett darabjai és elpakoltam az egészet a szekrénybe.Most 2 éves a fiam,múltkor gondoltam teszek egy próbát,hátha érdekli már a játék,de most is ugyanaz volt,mint egy éve.Addig érdekelte csak,amíg kipakolta,szétdobálta és ment is tovább.Így ment vissza a szekrénybe a bowling szett.
2014. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek!

én azt tapasztaltam akármelyik gyerekkel akivel eddig találkoztam ilyen idős korában, hogy akármit adsz neki nem foglalja le túl hosszú ideig, főleg hogy megindult jobban érdekli hogy mi van ott ahova eddig ülve nem jutott el :D szóval így semmi játék nem jó nekik mert csak 5 percig köti le, persze én nem anyai tapasztalatból beszélek ez csak az én meglátásom de javítsatok ki ha nem így van :)

2014. szept. 30. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!