Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes venni 4 évesnek az...

Érdemes venni 4 évesnek az alábbi játékokat? Szortírozó doboz, golyós sorritmus, fogalom párosító tábla?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 13:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mágneses mérnöki készlet?
2014. okt. 2. 14:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Küldj linket, mire gondolsz pontosan :)
2014. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2014. okt. 2. 14:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Remélem nem minősül reklámnak!
2014. okt. 2. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:

ha a te gyereked szereti ezeket akkor vedd meg nyugodtan. személy szerint nem tartom ezeket jónak.

a fakopács játékok nagyon jól úgy éves korig, aztán már szerintem nem. kicsiknek valóak, egy 4 éves szívesebben bíbelődik apróbb dolgokkal míg bazi nagy golyókkal, ráadásul nekem ezeknél az az érzésem, hogy túl butának nézik ezt a korosztályt. pl. a szortírozós játék, minek? egy 4 éves komolyabb logikai műveletet meg tud csinálni, kiválogatni pár fa darabot igazán nem nagy érdem :)


mágneses készlet jó, de az meg annyira fiús. vannak lakberendezős, királylányos mágneses játékok, ráadásul szebb kidolgozásban, inkább azokat nézd meg :)

2014. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szóval úgy 3 éves korig jók ezek szerintem.


egyébként a logico primot nézd meg, ennyi pénzért rengeteg csomag feladatlapot tudsz venni, enyém imádja őket! azok tényleg nehezebbek, sok van belőlük így később un rá és biztos van olyan is a lapok között amit nem tud, így tanul is belőle

2014. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a golyós és a szortírozó egy 4 évesnek már nagyon unalmas. Nem kihívás.
2014. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes. Nem is valami szépek, meg megcsinálja őket egyszer aztán nem is fogja érdekelni. Igaza van aki azt írta, hogy nem kihívás. (egy gyógypedagógus)

Vegyél neki "igazi" játékot!

2014. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért kérdeztem, mert élőben nem láttam ilyet, kép alapján pedig nem tudtam eldönteni, hogy milyen a színvonal. Egyébként nem fogok tündibündi lányos dolgokat venni neki, mivel fiú :) nem tudom, hol olvastad, hogy kislányról van szó... Köszi a válaszokat!
2014. okt. 2. 19:31
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz szét a goki játékok között. Minőségibbek is, tartósak és vannak bonyolultabbak is közte!

2014. okt. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!