Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a kedvenc étele 1,5-2 év...

Mi a kedvenc étele 1,5-2 év közötti gyermekednek?

Figyelt kérdés

Amit szivesen eszik szinte bármikor és jó sokat is képes megenni belőle.Szimpla kiváncsiság. :)

Nekem 21 hós lányom van.A kedvence milánói makaróni,de nagyon szereti még a májpörköltet,illetve a krumplit bármilyen formában.Levesek közül pedig a húsleves csigatésztával a kedvenc,de nagyon szereti még a karfiol levest is.


2014. okt. 2. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak a hús minden mennyiségben.

Ha tepertőt, vagy kolbászt kínálok neki, azt mindig minden körülmények közt élvezettel majszolja, szinte falja :))

2014. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 28 hónapos! Spagetti a kedvence sok sajtal! Leves minden mennyiségben! Kivéve az édes dolgok. Gyümölcs leves, grízes tészta, szilvás gombóc. Na ezeket sose enné meg! Ja és hozzá teszem a húst is imádja! Pörkölt mellé pedig elengedhetetlen a savanyú uborka! Na azt még magába is eszi! :)
2014. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jajj,igen,na azt az én lányom is imádja a pörköltök mellé a csemege uborka elmaradhatatlan.Magába is megenné, annyira szereti. :D

Viszont az én lányom annyira nem húsos.Megeszi olykor-olykor,de nem tartozik a kedvencei közé. :/

2014. okt. 2. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Gulyásleves, abszolút favorit. Emellett szereti még a húslevest csigatésztával (bár szerintem ezt a legtöbb gyerek szereti), mindenféle tésztás étel (milánói, pörkölttel, sajtos-sonkás, túrós, stb.), na meg a sültkrumpli. Szerintem minden nap tudná enni. 2 éves
2014. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leves. Leves. Leves. Még a világ legsavanyúbb leveseit is megeszi. Kivéve a gyümölcslevest.


Nálunk sem mennek a gombócok, szilvás, túrós és a sütiket sem kóstolja meg, ami édes.


Mindent megeszik a májon, a halon és a gombán kívül.


A kedvenc a húsleves és a marhapörkölt nokedlivel, vagy tésztával. Ha ezt a kombót kapná napi háromszor, akkor se unná meg szerintem.

2014. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim is (4 és 1,5 évesek) imádják a tésztát minden mennyiségben és változatban!A nagy rajon a gombárt,bolognait mindketten két pofára tömik..és igen a házi tyúkhúslevest nem tudják megunni!

De még favorit a tükörtojás,bundás kenyér,körömpörkölt(ragacsos bőrős cuccokért odavannak)májat is szeretik de inkább pörköltnek mint rántva!

Leveseket is imádják főleg a krémleveseket golyókkal vagy reszelt sajttal!

2014. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja a palacsinta is sláger főleg a túrós


utso voltam

2014. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!