Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen meséket meséltek...

Milyen meséket meséltek kisgyereketeknek fejből? A hagyományos meséket akarom neki mesélni, pl: piroska és a farkas, de nem jutnak eszembe!

Figyelt kérdés
Ne írjátok, hogy nézzem meg neten, mert arra vagyok kíváncsi, hogy ti mit meséltek fejből?!!!!!!!!! Köszi!
2014. okt. 3. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
a klasszikusokat (az elején nekem sem volt meg minden részlet,akkor olvastam),Anna Peti Gergőt,Bogyó és Babócát,tulajdonképpen bármit,amit korábban olvastunk.(Kádár Annamária Mesepszichológia c. könyvéből a Lilla meséket) Vagy én találom ki,ezeket is szereti nagyon.
2014. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a klasszikusok simán mennek fejből :) sőt ki is találok mesét az is nagyon szereti :)
2014. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejből csak olyat, amit én találok ki. A kis piros autó elmegy kirándulni, elmegy a piacra, elmegy nyaralni... Ami éppen aktuális élmény, ezért ezt ő szokta kérni. Elalvás előtti összebújós mese:-) Egyébként könyvből olvasok másfél éves kora óta. Nagyon vizuális, kitűnő a memóriája.
2014. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első kettő, pont a kalsszikusokra lennék kíváncsi (címükre), mert nem jut eszembe egy sem, légyszi azt írjátok le, hogy mik a klasszikusok ne csak azt, hogy a "klasszikusok". A piroska és a farkas jutott eszembe, a kiskakaa gyémánt félkrajcárja, kis hableány, csipkerózsika, hamupipőke, hófehérke, ennyi...de mi a többi?
2014. okt. 4. 07:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Pl. itt is vannak jók [link]
2014. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is mese korszak kezdődött. Nekem sem jutnak eszembe. nem tudom elmesélni neki. Én kitalálok pl. állatkertes meséket. Meg összekombinálom ami a magyarnépmesékböl eszembe jutnak. Mindeggy csak mesélni kell. 2,5éves a Kisfiam.
2014. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!