Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tanítsam meg hogy csak...

Hogy tanítsam meg hogy csak kis falatokat vegyen be egyszerre?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányunk jól eszik, de sokszor nagy adagokat vesz be, egymás után többet, és persze kiköpi mert nem tudja megforgatni a szájában. Ti hogy csináltátok?
2014. okt. 17. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Saját maga szereti kanalazni, szedegetni a kaját, ritka hogy hagyja hogy én adjam.
2014. okt. 17. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de erre én is várnék tippeket: a fiam már 5 éves lesz, de még mindig úgy eszik, mintha időre kellene, akkorát harap, hogy utána nem tudja forgatni a szájában.........
2014. okt. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És én is, a 28 hós fiam detto :)
2014. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt már hogy rátettem a tányérjára a kezem, hogy előbb rágd össze és nyeld le mert még van a szádban, egy ideig megy, de aztán felingerlem vele.
2014. okt. 17. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!