Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alig kétéves kisgyermeknek...

Alig kétéves kisgyermeknek adnátok, adtatok gömb nyalókát?

Figyelt kérdés
Ma a kisboltban láttam,hogy az egyik apuka ilyen kerek nyalókát vett a kisfiának. Alig lehet két éveske a gyermek. Teljesen ledöbbentem magamban, de szólni ugye nem volt jogom.. Én sosem vettem ilyen a fiaimnak. Mindig féltem a fulladástól, bár ha azt vesszük bármi a torkukon akadhat...Ti adtatok ilyet a gyerkőcnek? Köszi,ha írtok!

2014. okt. 17. 20:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Nem! A 6 évesem sem kap!
2014. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Már nem olyan kicsi, hogy lenyelje egyben.
2014. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
én nem, de én nem a fulladás miatt, hanem mert eleve utálom a nyalókát a maga tömény cukrosságával :) lányom 14 éves és felnőtt úgy, hogy életébe ha 5-ször nyalókázott, akkor is úgy kapta... nem hiányzik neki... és soha nem is mondta, hogy milyen rossz anya vagyok hogy nem vettem neki :D
2014. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Akkor inkább pille cukrot vagy gumicukrot! Nyalokát nem mert félek hogy letörik a pálcikáról és a torkán akad!

De ezt is ritkán kap inkább gyümölcsös a kisfiam alma, banán! Nyár végén szőlő, szilva!

2014. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Igen kapott. Bizonyára mindenki jó ledöbbent, aki látta...
2014. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
nem adnék mert épp elég rossz fogaim vannak amit orokolhetett. de ha más ad, az ő dolga.
2014. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4-5 éves korukban adtam először.
2014. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Éppen betöltötte a 2 évet, amikor először kapott. A 6 éves tesója szokott néha nyalókázni és ő is kérte. Azóta szinte mindig kéri a boltban, de nem mindig kap. Attól nem félek, hogy megfullad, hiszen nem tudja egészben lenyelni. Attól kapok frászt, ha elkezd szaladgálni, mert attól jobban félek, hogy elesik esetleg és úgy csúszik a torkára, így ezt nem engedem. Amúgy meg sosem nyalja el, kb. 10 perc után ideadja magától, nem kér többet, így tulajdonképpen nem is nyalókázik sokat. Inkább arról szól a dolog, hogy a testvérét utánozza. Nem tudom mi ezen amúgy annyira nagy dolog, hogy ki kelljen akadni. Meg mit szóltál volna? Ezt nem értem...
2014. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%
Az enyém jövő hónapban lesz 2 éves és már régóta nyalókázik,nagyon szereti.A lidlben szoktuk venni neki azt a nagy csomagosat,az nem veszélyes:)
2014. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3,5 éves de csak felügyelettel nyalogathatja (ha kap valakitől,mert én nem veszek neki) mert egyszer nekem a számban maradt az egész gömb és majdnem megfulladtam tőle.
2014. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!