Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az Országos Kardiológiai...

Az Országos Kardiológiai Intézetben (GOKI) gyermek kardiológia, és magzati sziv uh is van?

Figyelt kérdés

vagy csak gyermek kardiológia van ott?

Mennyivel előtte kell időpontot kérni?


2014. okt. 22. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, bocs hogy nem a kérdésre válaszolok.

nekünk mikor pocakban volt és utána a kontrollokra is a SOTE-re kellett mennünk Hajdú doktornőhöz, majd 7 éves korában is hozzá kell mennünk (már csak 3 évente kell mennünk), de nagyon tudom ajánlani, nagyon alapos és nagyon kedves, a legjobb a szakmában

2014. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Igazából 5éve mikor a fiammal voltam terhes,akkor kellett mennünk magzati uh-ra,meg pár évesen kellett volna menni kontrollra.Kádár Krisztinánál voltunk egyébként.De azóta se vittem vissza a fiam....

Viszont most jön a kistesó,vele is mennünk kell magzati sziv uh-ra,és szeretném "letudni" a 2 gyereket,a fiamat is meg pocakban lévőt is.És nem tudom lehet e egy napra időpontot kérni hogy mindkettőt megnézzék,mert messziről mennénk.

Azt se tudom ilyenkor,hogy lehet e máshoz menni ha vissza hivnak kontrollra?Nem gond ez?Mert nekem végülis mindegy hova,kihez megyek,csak megcsinálják egy napon mindkét vizsgálatot mindkét gyereknek.Azt mondták amúgyis hogy Kádár Krisztina már nyugdijba vonult.

2014. okt. 22. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

mikor még pocakban volt akkor a nőgyógyászom adott beutalót, mikor kontrollra mentünk, akkor meg a gyerekorvos.

mi se a sotehoz tartozunk, de a nőgyógyászom direkt a Hajdú Krisztinához adott beutalót, mert ő a legjobb genetikus, Uh-os :) mi családunkban sajnos nagyon nagy gond volt amiért kellett menni, ezért oda irányított. telefonban elmondtam nagyvonalakban, hogy miért mennénk és soron kívül másnapra már be is hívott a rendelés végére.

mikor kontrollra mentünk és nem számított az idő, akkor kb. 2 hétre kaptunk időpontot.

szerintem ha mondod telefonban, hogy magzat és kisgyerek egymás után, akkor úgy írnak be titeket, hogy legyen idő mindkettőre.

egyébként 5 perc, nagyon profi gépe van és mindent mond, hogy mit látunk :)

2014. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Akkor szerintem majd fel fogom hivni őket.Tudnál esetleg egy elérhetőséget adni,ahol lehet időpontot kérni?

Akkor ha jól értelmezem,ott megcsinálják a magzatit is,meg a fiamnak is.

24.hét körül kell csak mennem,úgyhogy akkor még nem telefonálok.

2014. okt. 22. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!