Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti védekeztek a házatokban az...

Ti védekeztek a házatokban az elektroszmog ellen, hogy a családotok védett legyen? Épületharmonizálóval, vagy a telefonotokon elektroszmog harmonizáló chippel?

Figyelt kérdés
Aki használ, milyent, mennyibe került és jó?
2014. okt. 23. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen ostobaságra nem költünk. Ezek csak pénzlehúzások.
2014. okt. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Mivaaaan????

Nem,de nem is ismerek olyat aki igen.

2014. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De miért ostobaság és miért pénzlehúzás? Az élelmiszereknél és a kozmetikumoknál is tudjuk, hogy milyen sok vegyszert tartalmaznak és van rá mód, hogy egészségeset vegyünk, együnk, akkor miért nem veszünk tudomást az elektroszmogról is? Aki sokat mobiloz, nagyobb esélye van az agydaganatra, ezt is sokat hallani, gondolom tudományosan is alá van támasztva...nem én találtam ki, csak próbálom a családomat minnél egészségesebben "tartani".
2014. okt. 23. 08:56
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
ne is költs ilyen ostobaságra,abból a pénzből inkább fizess be egy nagyobb csomag tévére!
2014. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Ne gondold, mert nincs alátámasztva. Olvass utána, az agydaganathoz jóval erősebb elektromos hullámokra és fizikailag lehetetlen mennyiségű sugárzásra lenne szükség.


Az ilyen ketyeréket pedig mókusvakításra használják, mert még mindig sok "jajj, rettegünk, megveszem" típusú embert le lehet ilyenre pénzzel húzni. Pl téged is.

Figyu, nekem van mágneses benzinfogyasztás szabályozóm, alig 50 ezer Ft-ért eladom neked. Sokat spórolhattok a benzinen vele! Az ne riasszon vissza, hogy 50 forintos műanyag vacaknak tűnik, ebben tudomány van! Számos tanulmány (aminek a forrását csakazértse közlöm, bibibii) bizonyítja, hogy valóban működik. Postázhatom?

2014. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát írtam nekik az infóvonalukra, hogy hogyan tudom én azt otthon ellenőrizni, hogy tényleg levédi a házamat az épületharmonizáló? Kíváncsian várom a válaszukat, és a telefonra való chip tényleg műanyagnak tűnik! Véleményeket sehol nem találok róluk, elégedett vásárlói véleményeket, meglátjuk!
2014. okt. 23. 09:52
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a védekezés annyi, hogy telefont lerakjuk a nappaliban, ott tölt éjszaka, és anélkül alszunk. Így legalább a gyerekek se próbálnak játszanak rajta éjszaka. Gépeket kikapcsoljuk, áramtalanítjuk ha nincsenek használva. Egyébként ezekről a tárgyakról most hallok először, pedig széles ismeretségi köröm van informatikai területről. Ezek nagyon kamuszagúak, ne haragudj. Be ne dőlj az ilyen vackoknak!
2014. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És az nem baj, ha az ágyunk környéke tele van konnektorokkal? Vagy a falban menő villamosvezetékeknek nincs káros hatása, ha ott van az ágy mellett?
2014. okt. 23. 10:53
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de ennyi erővel költözz ki egy tanyára, ahol nincs villany. Nagyon sok minden túl van parázva van a mai világba, amit már a többiek is írtak. Nagyon sok embert be lehet még etetni.
2014. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos amióta gyerekem van és létezik a rák és a gyermekrák, parázós vagyok :-(
2014. okt. 23. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!