Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1éves a kisfiam. Rettegek...

1éves a kisfiam. Rettegek attól, ha rajtam kívül más viszi sétálni, vagy ha más vigyáz rá. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Attól félek,hogy ellopják,vagy eltéved vagy esetleg vmi baleset éri,mert nem figyelnek úgy rá....

#baleset #gyerkrablás
2014. okt. 29. 08:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem normális
2014. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%
Én még nem bíztam rá senkire az egy évesem, az apukája az egyetlen, aki vigyázott rá eddig úgy, hogy én nem voltam ott. Nálunk ez természetes, hogy amíg pici, a szüleivel van. Tudom, hogy sokan lepasszolják a gyereket és úgy lazítanak, nekünk ez nem megy. Szerintem erre szülőnek és gyereknek is fel kell készülnie lelkileg, és az idő. Adj magadnak egy kis időt még!
2014. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
10 hónapos koráig senkire nem mertem rábizni.Most már a szüleimre rámerem bizni,de nem vagyok nyugodt ha nem vagyok vele.Azt hittem mire 1 éves lesz elmúlik ez az érzés ,de hát nem sajnos.Talán enyhült valamit.
2014. okt. 29. 08:35
 4/27 anonim ***** válasza:
56%

Normális, ha csak most kezded el elengedni.

El kell engedni a gyereket fokozatosan és bármikor bármi történhet vele, de arra kell gondolni, hogy nem fog.


Én is nagyon nehezen, de pár hónapos kora óta egy egy órár, napra rábízom a nagyszülőkre, vagy az apjára. Nem csinálnak mindent jól, de muszáj elkezdeni. A gyerek teljesen jól elvan amúgy, nekem nehéz, de az meg kicsit önzőség is.

2014. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem, hogy normális. Hogyhogy ellopják?? Fogják, kitépik a babakocsit mondjuk a férjed kezéből és elrohannak a gyerekkel? És ez veled nem törtéhetne meg? És hogy téveghet el egy egyéves gyerek, felszáll a villamosra vagy mi? Baleset otthon nem érheti? Szerintem vagy szürreálisak ezek a félelmek, vagy egyszerűen csak nem bízol meg abban, aki vigyázna rá.
2014. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem normális. Szted ezek melletted nem történhetnek meg.



Inkább azt mondanám h nem bízol bennük, mint ahogy én is bizalom hiánya miatt nem adom senkinek h vigyázzon a 9 hónaposomra, na persze apukáján kívül.

2014. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is inkább bizalomhiány, én pl a saját szüleimre nyugodt szívvel bízom, de anyósomékra nem merném.
2014. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
46%
Nem normális. Az én kisfiam ma 11 hónapos, két hete elkezdtem egy másoddiplomás képzést.Ez azt jelenti, hogy péntek délutánonként, és szombat szinte egész nap vagy a nagyszüleivel vagy az édesapjàval van. Egyàltalán nem rettegek, tudom jó kezekben van. 5.5 hónaposan a ritkában látott nagyszülőkre is rábíztam, amikor nagypapám temetésére mentem.
2014. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán nem normális. Nem szabad majomszeretettel csüngeni a gyereken, ez neki sem jó és neked sem lesz az.
2014. okt. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon nagyon nem normális. Ebből még komoly gondok lehetnek később, hogy így rá vagy nőve, nem ártana egy pszichológus neked.
2014. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!