Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mesekönyveket ajánlanát...

Milyen mesekönyveket ajánlanátok 4 éves kislánynak karácsonyra? Mik azok, amik nem hiányozhatnak a könyvespolcról? APG, és bogyó és babóca kivételével?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nálunk micimackó nagyon megy(mondjuk ez kisebb tesó miatt) meg thomas(ez fiús...) ,de vlagyimir szutyejev meséket szoktunk még könyvtárból kölcsönözni,aranyosak :)

[link]

2014. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pöttyös Panni sorozat, Frakk, Grimm mesekönyvek (utóbbit nem tudom lehet-e kapni, nekem még meg vannak a sajátjaim, abból olvasunk :)
2014. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szutyejev tényleg nagyon jó, mi is imádjuk :)

2. v.

2014. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

amúgy nálunk a legnagyobb favorit b&b,de gondolom nálatok is :)

1.

2014. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igen, APG a kedvenc, esetleg még BB.. Mindkettőből 2 könyv van, és már nagyon unom!! :D

Arra gondoltam, hogy mindkettőből kap egyet, esetleg valami verses könyvet ( cini-cini muzsika), meg valami karácsonyi, vagy télapós legyen.. De nem tudok dönteni.. ( tudom, soknak tűnik, de minimum 2, de inkább 3 helyről kapja, plusz a szülinapja is akkor lesz)

2014. okt. 30. 16:56
 6/15 anonim ***** válasza:

BB-ből mi most kaptuk 4 éves szülinapra a nagy foglalkoztató könyvet 12 mesével,szerintem nagyon jó!sok olyan feladat van benne,ami csak jövőre lesz aktuális, de szinezni lehet benne, különbség keresők is vannak benne,egyik oldalon van egy társas(kicsi,de a célnak megfelel,főleg hogy mi még nem is társasoztunk) szóval jó.

Amúgy még MArék Veronika kipp-kopp meséi aranyosak,ebből kimondottan van karácsonyi,az nagyon aranyos:)

[link]

1. voltam megint :)

2014. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. okt. 30. 17:12
 8/15 anonim ***** válasza:

Hál istennek a lányom már túl van a Bartos Erikán! (fiam még nem:()

Lányom kedvencei: Vadadi Adrienn, Klasszikus mesék, Már óvódás vagyok, Pöttyös Panni, Szutyejev, Klasszikus Mesék, Benedek Elek, Magyar népmesék (szűrve), Lázár Ervin, Mazsola és Tádé, Süsü, Dörmögő Dömötör, Kippkopp, Micimaci enciklopédia, Én kicsi pónim újságok, könyvek.

2014. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bartos Erikának vannak verses könyvei (pl. Zsákbamacska, Százlábú, Hógolyó), amiket a lányom imád. Szintén Bartos Erika az Őrangyal című könyv. Ez négy kisgyerekről szól, négy külön történet: egyikük nem lát, másikuk nem hall, a harmadik kerekesszékben ül, a negyediknek pedig beteg kisebb testvére van. Ez is nagyon bejött, imádja.

A Pöttyös Panni sorozatot is szereti, illetve Berg Judit tündéres könyveit.

Nemrég vettem meg A sehány éves kislányt és az Öreg néne őzikéje könyveket, mindkettőt sokszor vettük ki a könyvtárból, és szereti, így vettem sajátot. :)

Mondjuk nekem könnyű dolgom van, mert jóformán bármit olvasok, az érdekli, imádja a könyveket. :)

2014. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A lanyom imádja a vakondos könyveket, A vakond nadrágja, Vakond es a hoember, stb. nagyon sokféle van.
2014. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!