Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idosen evett onalloan...

Mennyi idosen evett onalloan a gyereketek?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy eleteszitek az etelt es mar nem kell segiteni neki a kanalazasban.
2014. nov. 9. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Másfél évesen.
2014. nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos korától egyedül szeretett volna enni, akkor kezdte, 16 hónaposan balesetmentesen evett önállóan (nagyon nagy haspók, az evés volt piciként a kedvenc elfoglaltsága, hál'Isten nem az én alkatomat örökölte, én ha nem figyelek, a széken hízok egy szelet sütitől 2 kg-ot. :D)
2014. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 10hós korától csipegetett magától- pl reggelire kenyér, husidarabkák stb.

És onnantól alakult magától az evés téma. Természetesen még sokáig kellett etetni pl levessel, de másfél éves korából már mindent egyedül evett. KÉt éves korára már egész jól ment, 2,5éves korától meg nem kellett már nagyon rá előke sem.

2014. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másfél évesen.nem is tudtam volna segíteni,mert nem engedte:)Két évesen már balesetmentes volt teljesen.
2014. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kicsi 1 évesen. A nagy másfél éves korától evett egyedül kézzel, én hagytam. Kanállal 2 évesen kezdett enni.
2014. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 éves 2 hónapos, és most kezdte el az önálló evést (mióta bölcsibe jár), de még nem profi benne.
2014. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
most telefonról vagyok azért nem tudok gyorsan írni hibákért válaszolok pénteken
2014. nov. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi..
2014. nov. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!