Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti vennétek most neki bakancsot?

Ti vennétek most neki bakancsot?

Figyelt kérdés

2 éves a lányom,még a sportcipőjébe jár.

Terveztem,hogy veszek most neki egy bélelt bakancsot,de nem olcsó,12 ezer.Most van rá pénzem a fizetésemből,de hónap vége felé már nem lesz.

Vagy szerintetek ráér megvennem december elején?

Most még jó az idő,de vajon meddig?

Az a 12 ezer most másra is jól jönne,de ha muszáj akkor megveszem neki most a bakancsot.

Ti mit tennétek?


2014. nov. 11. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25-e környékén nappal 0 fok lesz nappal. Vegyél most.
2014. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Inkább vedd meg most, nehogy jöjjön a nagy hideg és megfázzon, megbetegedjen a kislány.
2014. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én amúgy találtam olcsóbban szupi kis bakancsot, de bocs nem ez volt a kérdés.

Szóval most vennék, mert bármikor jöhet a hideg!

2014. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is vedd meg, ilyenkor már egyik napról a másikra téli hideg lehet. De azt nem értem, hogy ha most van rá pénzed és tudod, hogy ennyi kell a cipőre, miért nem tudnád elkülöníteni akár hó végéig is? Komolyan érdekel, mert nem látom benne a logikát.
2014. nov. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pont azt akartam írni mint a 4-es.

Miért nem teszed félre a pénzt és veszed meg akkor amikor majd aktuális lesz!

ha meg kifolyik a pénz a kezed közül akkor vedd meg témyleg inkább most!

2014. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Off: olcsóbb bakancs nem jó? A fiam 20 hós, a Deichmannban vettem Neki tuti kis bélelt, magasszárú bakancsot 6 ezerért. Igaz, hogy akkor ott éppen leárazás.volt, de mimdig van valamilyen leárazott cipő a Deichmannban.
2014. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En megvenném most, mert jártam mar úgy, hogy mire észbekaptam hogy venni kell, addigra elvittek a méretet. Most még biztos van választék, de ha beüt a hideg, akkor mindenki elkezd eszeveszetten teli cipőt vásárolni.
2014. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szűkös a keret, ne 12 ezres méregdrága cipőt vegyél.

Én Deichmannban veszem mindig, a mostani téli bakancsa 5 ezer volt, a nyári szandálcipője leakciózva 3 ezer ( Bobby shoes).

2014. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van,jobb most megvenni,amíg van rá pénz.

Muszáj ezt a márkát vennem,mert a kislányomnak magas a lábboltozata és ha nem ezt a tipust veszem,sír,szorítja a lábát és igazán bele se tudom dugni neki.

Ezt vettem végül meg.


[link]

2014. nov. 11. 18:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Szép cipőcske:-)
2014. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!