Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6,5 éves lány 115 cm,28 kg...

6,5 éves lány 115 cm,28 kg 54-es fejkörfogat. Szerintetek ezek milyen értékek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát elég alacsony és sajnos. túlsúlyos is.
2014. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

ez már elhízott kategória

az én fiam 5 éves,116 centi és 18 kiló.nem sovány,átlagos

ehhez még 10 kiló,az már kövér

2014. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A magassága rendben van, kicsivel átlag alatti, mert az átlag ebben az életkorban 118 cm. Viszont elég túlsúlyos - egyik bmi kalkulátor szerint korához képest súlyosan elhízott, amit kicsit erősnek érzek -. Normális testsúlya legfeljebb 23 kiló lenne.
2014. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem túl magas,de a súlya aggasztóbb.A lányom szintén 6,5 éves 126 cm 29 kg,és bizony Ő sem egy nádszál.
2014. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizony nagyon kövér. Az alacsonyság egy dolog, de ez a súly rengeteg. Fiam 112cm 17kg. Nem sovány. 3.5 éves.
2014. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fiam 118cm és 21 kiló... 28 kiló az nagyon sok ehhez a magassághoz
2014. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szinte gondoltam, hogy ez lesz a válasz.:( Néztem én is bmi kalkulátorokat és ez jött ki...Nem vagyok elfogult, semmi ilyesmi de én nem látom rajta. Szóval, hogy nem hájas, nincsenek hurkái. Nem vékony azt aláírom, de hogy kövér, vagy elhízott lenne azt nem mondanám rá. Vagy egy gyereknél még más az elhízott kategória? Csak sok gyereket látok aki tényleg kövér, akkor őket hova lehet sorolni?:( Mit lehet tenni, hogy fogyjon? Több mozgást már nem tudok beiktatni. Az a baj, hétvégén a nagyszülők édességgel tömik...hatni rájuk nem tudok, 1ooox próbáltam....
2014. nov. 18. 23:40
 8/8 anonim ***** válasza:

az a jó, hogy alacsony, hamarosan nyúlni fog, akkor majd eloszlik a súlya.

addig is természetesen egészséges életmód, egészséges, zsírszegény ételek, sok zöldség és gyümölcs, kevés nasi, semmi édes itóka és sok séta, biciklizés :)

2014. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!