Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyra 4 évesnek társasjá...

Karácsonyra 4 évesnek társasjáték?

Figyelt kérdés

Kislányom semelyik játékával nem tud egyedül játszani, kellünk hozzá mi is. Ezért arra gondoltunk, hogy karácsonyra olyan játokot választunk neki, amit legalább mi is élvezünk.

Tudtok mondani olyan társasjátékot, amik nálatok beváltak ennél a korosztálynál?


2014. nov. 18. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
4,5 éves fiam van.A Zingo és a játék Activity a kedvencünk!A Zingo az valamelyik évben díjjat nyert játék!
2014. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ööö..nem játék hanem junior Activity!!
2014. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-at én linkeltem be, enyémek is 4 évesek, ilyeneket kapnak karácsonyra, azt hallottam, hogy gyerek, felnőtt szereti, mert vicces
2014. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még nincs, akkor ki nevet a végén játék, illetve mi is 4 évesnek vettünk Zingot, nagyon szeretjük. Az én személyes kedvencem a Boribon és a szamócavadászat.
2014. nov. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Majmos játékunk volt, de még én sem tdtam vele játszani, nem, hogy a 4 évesem.

A kisfiam kedvence a Lotti Karotti és a Bogyó és Babóca társasjáték. Utóbbiból van több fajta is, érdemes megnézni őket.

2014. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, írhattok még akinek van tapasztalata:)
2014. nov. 18. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiam tavaly karácsonykor volt 4 éves, Ki nevet a végén?-t, Junior Activity-t, Bogyó és Babócától a Szülinapi meglepetést kapta, mindhármat imádjuk azóta is:)
2014. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!