Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggel elég még az őszi...

Szilvi01 kérdése:

Reggel elég még az őszi dzseki v kell már téli kabát?

Figyelt kérdés
2,5 évesek nem tudom h öltöztessem, reggel 8 fok bölcsiben menet, du 12. Eddig vastagabb szel dzseki és alá vastag pulcsi. De lehet h kevés ez már így? Gyalog járunk.
2014. nov. 18. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Mi is így járunk mint ti 4,5 éves fiammal!Őszi átmeneti vékonyabb kabát alá pulcsi!Még soha nem mondta a fiam,hogy fázna és még ovikezdés óta nem is volt beteg(kopp kopp).


Ma hazahoztam fiam egyik kis csoportárssát mert anyukája megkért!

Hát én azt hittem dobok egy hátast mikor látom a szekrényébe azt a rengeteg és vastag ruhát!A kislányon volt harisnya meg egy vastag termo bélelt téli nadrág!Azon kívül bélelt hótaposó bakancs,bélet pufi téli kabát alá még pulcsi stb!Én rosszul voltam a látványtól!


Szerintem ez sokkal rosszabb,így tud nagyon könnyen megfázni egy gyerkőc mert beizzad a ruhahegyek alá!

2014. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én már a vastag, téli kabátját adom rá, de csak pólót adok alá és egy vékony pulcsit, vagyis egy pamut kardigánt.

szerintem ez olyan mint ahogy te öltözteted, vastag pulcsi-vékony kabát, csak fordítva.

jövőhétre már reggelre minuszt mondanak, akkor majd vastag pulcsit kap vagy a kardigán alá egy hosszú ujjú pólót :)

2014. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rövidujjú body, polár pulcsi, viszonylag vékony téli dzseki.

A 2,5 évesem így öltöztetem, jól érzi magát így.

2014. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én őszit adok, alá kardigánnal.
2014. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En az őszi kabatnal egy kicsit melegebbet adok, ami még nem kimondottan teli kabát. Alá meg vékony kardigan. Szerintem is elég most egy vékonyabb kabát, csak en azert cseréltem le erre, mert az oviban azt látom minden gyerekre telikabátot adtak, nehogy kilógjunk a sorból.


2. válaszoló, velem is ugyanez tortent, a lanyom barátnője volt nálunk, a telikabát alatt annyi réteg volt, hogy nem győztem levenni. Es két nadrág. Pedig akkor még melegebb volt , a lanyom mellényben járt.

2014. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, az 1. válaszolónak irtam.
2014. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2014. nov. 20. 09:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vastag pulcsi + átmeneti kabát kombinációba viszem a fiam a bölcsibe. Harisnyát is adok rá, vékony nadrággal vagy melegítővel. Jövő héttől mikor már mínuszokat jósolnak, előveszem a téli kabátját, és szerintem a csizmát is (eddig sportcipőt adtam rá).
2014. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!