Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kislányom már majdnem 6...

A kislányom már majdnem 6 éves és egy elég fiús játékot (összerakható robot építőjátékot) kér karácsonyra a Jézuskától. De nem tudom, megvegyem-e?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik neki, én szívem szerint megvenném, de eddig akivel szóbakerült elég bután néztek rám :)
2014. nov. 24. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borzasztó korlátolt felnőtt viselkedés az, hogy vannak lányos és fiúk játékok... azzal játszon, amivel akar!
2014. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is autózik a kicsi, vegyél neki azt, amit szeretne ha megengedheted magadnak.
2014. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megvenném, mégpedig azért, mert ha ő esetleg olyan beállítottságú lány, hogy ügyes a szerelésekben, akkor teret kell adni ennek is, hogy ezt a dolgot is megtapasztalja. Nyilván egy Barbie-babát nem tudna olyan alaposan összeszerelni, mint egy kifejezetten szerelős "fiús" játékot. :)

Úgyhogy szerintem no para.

2014. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 5 éves, kevés csajosabb kislányt ismerek, mint amilyen Ő. De van távirányítós markolója és más egyéb "fiús" játéka, pedig nincs fiú tesója. Emellett persze kis híján belefulladunk a a rózsaszínbe meg a csillogásba. Vedd meg Neki nyugodtan. :)
2014. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvenném neki.A 6 éves lányom egyik ajándéka egy távirányítós autó lesz.
2014. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a sok "támogató" reakciót! :) Úgy döntöttem megveszem. Egyébként nekem kislánynak a rugós foci volt a kedvencem , de valamiért akkoriban ez senkinek nem volt fura...
2014. nov. 24. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:

A kisebbik lányom kap:

Távirányítós autó, repcsik plüss, Thomas sínpályával. Na jó, kap "Mia és én" bögrét is. :)

Szóval: simán megvenném. Jobb, mint az ezredik Barbie. (Mint a nagyobbik lányomnak...)

2014. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem miért kérdés ez.

nekem fiam van, igazi pasis, sikítófrászt kap a lányos játékoktól, de, tavaly szülinapjára pónit kért! vettem neki természetesen, így a sok autó meg repülő mellett ott virít a rózsaszín pónija :)))

2014. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!