Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kislánynak hogyan...

2 éves kislánynak hogyan rendezzük be a gyerekszobát? A tiétek milyen?

Figyelt kérdés

Most költözünk új lakásban. Adott egy barackvirág színű fal és ennyi.Tudnátok ötleteket adni?Vagy esetleg képet,hogy a tiétek milyen?A google-n már megnéztem őket,de az nekem túl habos-babos.Nem olyat szeretnénk.Sokkal inkább már egy szépen berendezett,ízléses gyerekszobát és nem babaszobát szeretnénk.

Köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 8. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor inkább legyen kontrasztos, mint barackos árnyalatú minden. A lányomnál halványlila volt a fal, a bútorok juharszínűek, a szőnyeg kék többféle árnyalattal (türkiztől a sötétig), ágykeret fekete kovácsoltvas-szerű. Én mindig a függönnyel trükközök, nagyon meg tudja változtatni a hangulatot. És a személyes dolgai, képek, tárolók, lámpák, stb. A barack jó szín, sok bútor jó hozzá. Én nem vagyok egyszerű eset, mert sok dolgot nem szeretek, amit mások igen (pl. fenyőbútor, tapétabordűr), így néha nehéz megtalálni az igazit. Sok sikert! :)
2014. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A barackszín erőteljes, világos szín, szerintem egy - két sötétebb bútorral, nagyon jól nézne ki! :) Én sötétbarna - bézs - fehér - narancssárga színeket ajánlanék hozzá.
2014. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a keresztlányomnak (9 éves) pár éve ilyen:

- kellemes semleges, halvány téglás árnyalatú járólap

- fehér bútorok (asszem ikeás, de komoly felnőtt bútor, nagyon passzol a legtöbb falhoz-drapériához, jó alap a fehér bútor...)

- a falak barackok, kivéve az egyiket, amin nagyon mutatós dekortapéta van, gyöngyházas csillogó és matt felületen leveles rózsák, a színek: pink-zöld-barack-sötét lilásbordó és némi kék mert pillangócskák is vannak rajta. elég nagy minta nem túl szemgyötrő apró.

- a függönyök a dísztapétán lévő sötét lilásbordó

- 3 kerek szőnyegecske van: a fentebb is említett bordóból 1 db és két élénk zöld ami szintén visszaköszön a tapétáról

- a gurulós széke pink rajta a párna élénk kék, ez szintén nem hat idegenül a tapéta pillangói miatt.

- van egy szép nagy lávalámpája, pink-bordó

- a csillár hengerbúrája a dekortapétával van bevonva


nagyon csajos és mutatós szoba!


a lányom egy szobában van a fiammal (tavasszal lesz nagy festét-dekorváltás-átrendezés), jelenleg így néz ki a szobájuk:

- világos színű fa parketta van

- ugyanolyan színű fabútorok

- középen halvány zöldes-homok színvilágú, indamintás szőnyeg faltól falig

- a fal halványkék, az egyik falon matricás dekor (tündérerdő és meselények)

- a sötétítőfüggöny fényes egyszínű, anyagában nyomott mintás középkék

2014. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!