Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éveseknek érdemes még...

3 éveseknek érdemes még Duplot venni?

Figyelt kérdés

Mega bloks van.

Ha igen, milyet? Lánynak és fiúnak is. (Ikrek)


2014. dec. 10. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két kisebb készletet igen, mert összeépíthető a Legoval! Így később is tudnak játszani vele. :) Alapkészleteket érdemes venni.
2014. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam : [link]

Csak érdemes szétnézni az árak miatt, mert ezt pl a Régió játékboltban 5000 körül láttam.

2014. dec. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. dec. 10. 08:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érdemes.

4,5 éves kisfiú anyukája vagyok és azt láttam az én fiamnál is és a környezetemben lévő többi kicsinél is, hogy nagyon szeretik, akár a kislányok, akár a kisfiúk.

2-5/6 éves korig ajánlják a duplot, épp jó korban vagytok hozzá, még évekig tudja használni.


Amit mindenképpen érdemes venni:

- egy nagy alaplapot (azt a nagy zöldet), mert ugye kell tér az építéshez

- egy nagy doboz mindenféle kockát, mert kellenek az alapok

- ez után lehet pár kisebb tematikus szett (hogy legyenek állatok, emberkék, kisautó stb.- de ebből tényleg elég 1-1 és a kisebbek)


Nálunk a kisfiam 2 éves volt, amikor kapott egy nagy alaplapot, egy állatkerti szettet és egy papírdobozos sokdarabos kockaszettet.

Később kapott még bevásárlós szettet, egy másik állatkerteset (állatgondozás, állatetetés), illetve munkagépeset, szafari autósat.

A mai napig szeret velük játszani, már elmesélget hozzá történeteket (két napja épít egy láthatatlan krokodilnak házikót, amit nem szabad nap végén összepakolni :)


Egyébként azt tudod ugye, hogy a megablocks összeépíthető a legoval? Teljesen kompatibilisek!

Mi nagyon szeretjük a megablocks elemeket is, sokkal jobb figurák vannak benne, nagyon hasznos lehet, ha a gyerekek szeretik a vonatokat-építkezéseket is a Thomasos nagyobb szett (egy tárolóláda, ami megfordítható, vannak benne sínek, tartóelemek is).


A régió játékboltoknak tényleg nagyon jó árai vannak, illetve ilyenkor év végén a Müller Drogériában is nagyon jó játékakciók vannak, meg az Auchanban is időnként érdemes dobozos, alapszettes, kockás legót venni.

2014. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ovis korban még játszanak vele, akkor is ha használják már a kislegót is. Nekünk már olyan 1 évesen volt a nagy alaplap, meg kockák hozzá, és utánna vettünk mindig valamit, pl farm, ház, útépités, 4 évesen az intelligens vonatkészletet kapták.
2014. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem érdemes. Nálunk a vonatkészlet és az alapkockák a menők. A legohoz még kicsik szerintem. Gyerekfüggő, de én olyan 4 éves kortól vennék nekik Lego Juniors-t.
2014. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első 2 vagyok! :) Jajj igen az alapterület kimaradt. Kisfiamnak egy nagy zöldet vettünk, arra lehet építeni bőven!
2014. dec. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 5 es fel eves lanyom kapott nemrég duplot es nagyon őrült neki. Pedig van mar sok legoja is. A férjem hozta neki ajándékba tevedesbol a Lego helyett, duty free-be vette külföldön, igy nem tudtuk kicserélni. Végül nagyon őrült ennek is, különösen azert mert ezt teljesen egyedül kirakja, a legonal néha kell neki egy kis segítség, mert elakad vagy elrontja
2014. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes, kislányom 6 éves, de még simán eljátszik vele, kisfiam 2,5 és még nem érdekli, esetleg csak szétrombolja.
2014. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!