Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vehetek karácsonyra babaházat...

Vehetek karácsonyra babaházat a kisfiamnak, ha nagyon szeretne olyat?

Figyelt kérdés
Olyan babaház ami bővíthető, és az oldalán keresztül be lehet látni a babaházba.
2014. dec. 23. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi idős a kisfiad?
2014. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze, miért ne lehetne, ha ezt szeretne?
2014. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4%

Hààt en inkabb mast vennek a kisfiamnak,minthogy valami baba haz.

Biztosan van màs jatek is aminek orulne.

Babhazal az a baj hogy szerepjatek! Bele ėlheti magat es szemelyiseg zavara is lehet"ez kortol fugg"

az termeszetes hogy jatszik babaval kis autova, stb, de mar nem kis gyerekrol beszelunk inkabb ne.

baba haz sem olcso, helyette vennek neki, szerelo muhelyt vagy barmi mast de nem babahàzat.

2014. dec. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Simán.
2014. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
3: Hülyeség, egy babaháztól nem lesz semmiféle személyiségzavara. Én meg a bátyám autóival játszottam állandóan, utáltam a lányos ruhákat és a szoknyát, mégse lettem leszbikus, hanem egy sima átlagos anyuka.
2014. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Biztos lehet találni kék vagy semleges színű házikót. Ha nem is babákkal, akkor állatokkal. Például állatkórház. De a fakopáncsos fa babaház is teljesen jó.
2014. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Természetesen! Azt kell venni, amit szeretne.
2014. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Harman vagyunk tesok, ocsem a harmadik a sorban, egyeduli fiu. Sokszor jatszott a mi babahazunkkal, velunk lanyos jatekokat, ugyanugy, es koszoni, nincs szemelyisegzavara, rendes, dolgos felnott ferfi lett, igazi nocsabasz...szerencsere mar megallapodott. :)
2014. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

3-as, te egy barom vagy, már bocs.


Nyugodtan vedd meg neki! G.I. Joe-kkal is lehet babázni. :D (Árulnak még olyat?)

2014. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6 éves a kisfiam.
2014. dec. 23. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!