Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnatok ajanlani jo mesekonyv...

Tudnatok ajanlani jo mesekonyvet a testverke erkezeserol 4 evesnek?

Figyelt kérdés
Olyat, ami felkesziti a nagytestvert a valosagra es nem csak a rozsaszin kodre!

#mesekonyv kistestver
2015. jan. 14. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Finy Petra: A tesó-ügy. Szerintem aranyos és a tényleges "problémákat" írja le viccesen.
2015. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Mi Bartos Erika Anna Peti sorozat első tagját vettük meg.benne van a születés,szopik,fogzás,kirándulás meg ilyenek.Kistestvér érkezik ez a cime.azóta megvettük neki a második kötetét is.lányunk imádja.terhességet pl végigkísérte h van,dió cseresznye meg egy nagy dinnye..jó van benne nonszensz de szeretik.
2015. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én is a Tesó-ügy könyvet vettem meg. 3,5 éves volt a nagyobbik lányom, amikor terhes lettem a kicsivel. Az a jó benne, hogy nem csak a terhességgel foglalkozik, hanem az utána való időkről is, hogy hogy nő a kistesó! De a fő ok az volt, hogy Emmának hívják benne a kislányt és az én nagyobbik lányom is Emma. :-)
2015. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Amiket fentebb írtak mindkettőt tudom ajánlani én is nálunk is napi használatban voltak.

Megvolt még a Sehány éves kislány is, az szép, de a másik kettőt többet forgattuk.


Meg hát a rengeteg beszélgetés... én direkt úgy kerekítettem a dolgot, hogy a "rosszra készültünk", persze viccesen, mennyit fog nyivákolni, mint egy kismacska stb... ehhez képest egy tündér volt az öcskös :)

2015. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! az APG lenne a befuto nalunk is, de mar tobb, mint egy eve nem nyomtak ujra es sehol sem lehet megszerezni.
2015. jan. 14. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok.mi se találunk sehol😞
2015. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!