Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 13 hónaposnak milyen köhögés-c...

13 hónaposnak milyen köhögés-csillapítót lehet adni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 10:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2 hete az 1 éves gyerkőcömnek a dokija Sinupretet javasolt. Hurutosan köhögött és nagyon náthás volt. Borzasztó íze van, csak narancslébe tudtam belecsempészni úgy itta csak meg. Nekünk használt.
2015. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, a Sinupret tényleg nagyon jó, de valóban borzasztó az íze. Az én kicsim még gyümölcslébe csempészve is kihányta :(. Ha a tied elfogadja, azt nyugodtan adhatod, tényleg nagyon jó.
2015. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ananke ***** válasza:
Szia!Tudom a köhögés a kérdés,de abba nem tudok segíteni.Az én picurom is most volt náthás,én ilyenkor itatok vele kamilla teát is,mert ami nátha hátra folyik a torkába abból kerül a gyomorba is,és attól fájhat a pocakja.A kamilla tea meg meg akadályozza ezt.Tudom nem voltam nagy segítség,de a törpike közérzete jobb lesz picit ettől.
2015. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia nekünk a stodal szirup mindig használt mindegy hogy száraz vagy hurutos
2015. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Végül nagy nehezen sikerült elérni a védőnőt, aki a Halixolt javasolta. Természetesen nem lehetett kapni a gyógyszertárban, úgyhogy Ambroxolt adtak helyette.
2015. jan. 20. 16:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk a gyerekorvos már fél évesen a Prospan szirupot javasolta, csak felezett mennyiséget. Emellett kakukkfűtea, hagymatea adása. Én a gyerekszobában mindig Salvus vízzel párologtatok és éjszakára aromalámpába eukaliptusz vagy teafaolajat teszek. Amióta így csinálom, nagyon ritkán betegek, pedig ovis-bölcsis mindkettő.

2015. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!