Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítstek kérlek, sinecodot...

Segítstek kérlek, sinecodot ti mibe teszitek hogy ne legyen olyan borzasztó rossz íze? Már nem akarja bevenni, pedig megint ugat, félek befullad estére. Valami jó tipp?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szirup, vagy tabletta?

A tablettát én összetöröm és joghurtba teszem (kanálra). A szirupot meg rá szoktam beszélni. Adok neki előtte egy korty gyümölcslevet (vagy amit szeret), és az az alku, hogy nagyon gyorsan felhajtja és rögtön iszik rá a gyümölcsléből. Ez vált be, mert megérzi mindenben.

2015. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csepp. önmagában ezt nem veszi be, megkóstoltam és tényleg borzalom. eddig pici teába csepegtettem, de azt mondja úgy nem issza meg. most szörpbe tettem, megitta így, de így is vacak volt :(
2015. jan. 28. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz. Büszke lehetsz rá, okos gyerek, hogy legyűrte szépen! :)
2015. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsös bébipapit teszek egy kanálra, és arra cseppentek. gy mindent bevesznek.
2015. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi úgy szoktuk, hogy kiskánlra csepegtetve gyorsan lenyeli és iszik rá egyből valami édeset.
2015. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy kiskanál lekvárba szoktam beadni.
2015. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!