Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiatok mivel játszik...

2 éves kisfiatok mivel játszik szívesen?

Figyelt kérdés

Frissíteni szeretnék egy kicsit, mert úgy tűnik, most semmi nem köti le. Van lego, építőkocka, kirakó, golyóvezető, kiskonyha, rengeteg kisautó, autópálya, kisvonatok. Futóbiciklit tavasszal kap.

mostanában csak a kisautóit nyúzza, meg azokat a "kacatokat" amiket megkap.

valami felylesztő játékot szeretnék, de ötletem sincs. Könyveket is ajánlhattok, azokat nagyon szereti.

köszönöm


2015. febr. 16. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármit veszek, csak az autó a favorit...

Abból viszont van száz féle és méretű. Más max 3 percig köti le.

Viszont autózni képes a szobájában egyedül akár fél-1 órán keresztül is.


Úgyhogy én autós mesekönyvet veszek szerintem neki, másnak nem lenne értelme.

2015. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én 2 éves kisfiam motorozni imád, kb. 1 hónapja kapott rá nagyon, de azóta le sem lehet szedni a kismotorjáról. Mi is tavasszal tervezzük futóbiciklit venni Neki, biztosan azt is szeretni fogja. Van egyébként kisautója is, azzal is sokat megy, szval Őt mostanában a járgányok kötik le.

A könyveket szintén nagyon szereti, a Bogyó és Babóca sorozatot gyűjtjük.

És újabban a rajzolásra/színezésre kapott rá.

2015. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2,5 èves, ès fiù lètère nem igazán èrdeklik a autòk. Persze, van neki, de nem sokat játszik velük. Ő inkább alkitni szeret, rajzolni, festeni, gyurmázni, vágni, ragasztani. Szeret szerelni is, van játèk szerszámkèszlete, azzal szokott mindent megbütykölni. Szereti a fa puzzlèkat, èpìtőkockákat. Motorozni egyáltalán nem szeret, talán 2x ha ült rajta. Játszòtèren a hinta, csùszda a kedvenc.
2015. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel nagyin szereti az állatokat, vannak ilyen műanyag állatai, házi ès vadállatok egyaránt. Azokat is imádja pakolgatni, szállìtani a kisautòkkal. A plüssökkel is jòkat játszik, de inkább azt szereti, ha èn bábozok vele. Könyvekből az állatosokat szereti.

Utolsò voltam mèg mindig.

2015. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!