Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesnél létezik bőrrákos,...

5 évesnél létezik bőrrákos, vagy arra utaló anyajegy?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy nálam az anyajegy a "fóbia", állandóan nézem mindenkiét a családban.

A gyerkőc világos bőrű, aránylag sok anyajeggyel, de nyáron nincs kint 11 és 3 között, valamint naptej nélkül, nagyon figyelek erre.

Az egyik anyajegye viszont két napja érdes felületűnek érződik. Lehet, hogy csak véletlenül megvakarta, de akkor is félek a dologtól.

Mondtam már neki, hogy arrafelé ne vakarózzon, meg vigyázni kell az anyajegyekre, stb, de játék közben az oviban pl nem biztos, hogy eszébe jut.

Orvoshoz majd viszem, de mifelénk 1,5 hónapra adnak időpontot a bőrgyógyászhoz...


2015. febr. 19. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor magánorvos. Nem korfüggő a dolog.
2015. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon anyajegyes az egyik gyermekem meg szoktam nézetni bőrgyógyásszal,de azt mondta nyugodjak meg gyerekeknél nagyon nagyon ritka,mint a fehér holló.
2015. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyen érdes anyajegy miatt voltunk hétfőn bőrgyógyászati vizsgálaton. 10 éves a fiam. Szerencsére minden rendben.
2015. febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Amint tudom, viszem orvoshoz.

2015. febr. 20. 07:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak a fule mogott van egy nagyobbacska anyajegy. Egy fulmosas alkalmaval ereztem, hogy erdesebb a felulete. En is elvittem borgyogyszahoz es azt mondtak minden rendben. Mi is 4 hetet vartunk az idopontra. :(

Kisfiam is 5 eves.

Biztosan nincs semmi gond de persze, jobb ha az ember megnezeti es elovigyazatos.

2015. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 20. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam már 9 éves, most voltunk nemrég bőrgyógyásznál, mert a hátán az egyik anyajegy körül egy fehér karika látszik. Nagyon megijedtem mikor megláttam, de azt mondták, semmi probléma nincs vele. De azért menjünk vele vissza valamikor. Nálatok sem lesz baj, majd meglátod... :)
2015. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!