Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran csinálsz tejes...

Milyen gyakran csinálsz tejes desszertet kisgyerekednek (6 év alatt)? Milyen fajtákat? Ilyenkor Ti is esztek belőle?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Pudingot, tejbegrízt, tejberizst, túrótöltelékes sütit-palacsintát rendszeresen készítek, 2 évesem van, egy héten 3-4x tuti. Imád enni, mi is eszünk vele természetesen, bár ez inkább nem desszert, hanem mondjuk uzsonna nálunk.
2015. febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sandrachnologic ***** válasza:
Tejberizst, tejbergizt mondjuk 2 Hetente egyszer. Pudingot ritkábban. Csak nalunk növényi tejből készül mert tejallergias.
2015. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 éves. Elég ritkán csinálom én, inkább megveszem a poharas pudingot a boltban (sokkal tovább tárolható). Nagyon ritkán (2-3 havonta) szoktam készíteni pudingot, abból mi is szoktunk enni.

Illetve január elején volt egy rendkívüli eset, amikor több napig kását kért vacsorára, akkor kb. egy hétig minden este kását főztem neki (rizseset vagy darásat) (előtte nagyizott egy hétig, ők meg "rászoktatták")

2015. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2éves múlt a fiam, szoktam reggelire v tízóraira zabkását főzni. Puddingot és darakását egyszer evett, amikor magunknak is főztem. Túrógombóc néha van ebédre.
2015. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!