Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj lehet ha lenyelt a katicab...

Baj lehet ha lenyelt a katicabogárból? Bőv. Lennt.

Figyelt kérdés
A lakásban fogalmam nincs milyen módon kerülnek be de at ablaknál sok katicabogár van.és a porszivozás ellenére az 1 éves gyermekem minden szöszt megtalál de most egy katicabogarat talált megszáradva és mire ránéztem már az ujján volt ami tiszta nyál volt.most nem tudom bekapta e de a páncéljából egy pici darab hiányzott.narancssárga fekete pöttyös volt.most nem tudom h nem mérgező ennek vmi része?bocsánat ha hülyeség de inkább megkérdezem.
2015. febr. 25. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
katicabogár mérgezés? :)
2015. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy a Harlekin katica mérgező, de szerintem egy pici csücsök a páncéljából biztosan nem. Inkább a testnedvei, pl. mikor megzavarod, ki akarod tessékelni az ablakon vagy a kezedre akarod terelgetni, mint ahogy a gyerekek játszanak a mezei hétpettyessel, akkor ereget magából bűzös és mérgező trutyit. De ha egészben lenyelte volna a bogarat, akkor se hinném, hogy esetleges hányás-hasmenésen kívül komolyabb baja lenne tőle.
2015. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Hát ez a kérdés viszi a prímet a héten!!! Még ilyen jót nem is mosolyogtam ma!!! Nagyon aranyos!

Nem hiszem, hogy bármi baja lenne tőle :)

2015. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még ha mérgező is az a sárga katica,irta a kérdező,hogy már nem élt,száraz katica volt, ami már biztosan nem mérgező. Még a mérge is kiszáradt :) Semmi baja nem lesz,ez 100%
2015. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy semmi baja nem lesz, a gyomorsav elpusztítja azt a kis darabot :)
2015. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 OlivO ***** válasza:
A gyerekek miket össze nem esznek. Ne aggódj, nem lesz baja.
2015. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. febr. 25. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, erősödik az immunrendszere.
2015. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!