Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak, ti mennyit kerestek?...

Anyukak, ti mennyit kerestek? Kap egyaltalan egy anyuka "normalis" fizetest? Tappenzre, ilyesmire gondolok.

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Végig dolgoztam, de csak GYES-t kaptam. (több évvel ezelőtt)

Fizetést a munkámért kaptam. Nem túl sokat:(

2015. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem igazán értem a kérdést. Dolgoztam, jó fizetésem volt, de nem azért, mert anyuka voltam vagy sem.

Vagy te anyukaként kezdtél dolgozni?

Ha oda mentem volna vissza, akkor sem vették volna el a fizetésem felét, tehát igen, kaphat egy anyuka is normális fizetést.

2015. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Havi kb 200-220 ezret keresek, bankban dolgozok. Korábbi munkahelyemen is ekörül volt a fizetésem, költözés miatt kellett eljönnöm, pedig ott többet is adtak volna, nagyon harcoltak értem. Amikor a mostani helyemre felvettek, kaptam másik lehetőséget is, az is ekörül fizetett volna. Nem éreztem hátránynak az állásinterjúkon, hogy van gyerekem, igaz akkor még csak 8 hónapos volt. Hamar visszamentem és férjem van gyeden. Én hiszek a.tudás, kiállás fomtosságában. El tudtam magam adni, van hozzá képzettségem, szaktudásom, akaratom. Sok mindentől függ ez szerintem. De biztos nem egyszerű, főleg több gyerekkel. Nem mindegy, hogy mi az ember szakmája, milyen ott az átlagfizetés, munkabeosztás stb.
2015. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Fél állásban dolgozom, heti 12-18 órát, br. 170.000,- et keresek. 1,5 éves a fiam.
2015. márc. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Heti 12 oraban 170 ezret??


Egyebkent igen,szamit,hogy anyuka vagy sem,mert eleve nem preferaljak, ha valakinek gyereke van,foleg tobb, a betegsegek,szunetek miatt. Nyugosebb egy anyat foglalkoztatni. Szoval,hogy nekik,nekunk csak a minimalber jut? Erre voltam kivancsi. Amugy erdekel ki mit dolgozik :)

2015. márc. 9. 21:30
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok. Most már dolgozom, csak 4 órában, így 90.000-et keresek. 3 gyerekem van.
2015. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

4es vagyok: egy multinál dolgozom Hr osztályon.

Szerencsés voltam, pont félállásba kerestek embert, szóval ez volt az első interjú, amin voltam. Különben 2 diplomám van, 3 nyelven beszélek.

2015. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
2 gyermekem van, tanár vagyok, 170.000Ft a nettó fizetésem. Örülök neki, nem panaszkodom.
2015. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Pont az ellenkezőjét tapasztaltam annak, amit írsz. Nekem azért ajánlottak 400bruttót 3 éve, mert még nem volt gyerekem és beismertem, hogy 5 éven belül szeretnék, viszont ha munkahelyet váltok, akkor nyilván nem azonnal megyek el szülni. (400nettó volt a bérigényem, ők hívtak munkaajánlattal)

Maradtam a korábbi munkahelyemen és elmentem szülni inkább akkor előtte. 2 gyereket. Az alapbérem 280ezer br. és az éves jutalmakkal Kb. 350br. körül jön le egy hónapra visszaosztva. Most fogok jelentkezni máshova (immáron letudva a gyerekkérdést), ne legyen kifogás, mint korábban, hogy szülni készülök 5 éven belül.


Egyetemet végeztem, mérnök vagyok és teljesen reális volt a bérigényem 3 éve.

2015. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Netto 300, kicsit keveslem, de most jó mert nem gond ha beteg a gyerek.
2015. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!