Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislányom mellében...

6 éves kislányom mellében találtam egy kb. cseresznye nagyságú csomót. Holnap megyünk orvoshoz, de azért szeretnék egy kis megnyugtatást, hogy ez nem feltétlenül jelent rosszat. Volt már másnál ilyen?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha mellrakra gondolsz, az ekkor gyereknél kizart. Lehet sima ciszta -pláne ha a családban már elofordult- megduzzadt zsirmirigy. Mondjuk ekkora gyereknek mellé még nincs, max mellkasa
2015. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia! Édesanyámat már csecsemőként műtötték ezzel, engem felnőttként többször. Sosem felejtem el azt az éjszakát amikor felfedeztem és végigsírtam hogy rákos vagyok. Ne aggódjatok, várjátok ki a diagnózist, holnap beutalnak valószínűleg egy ultrahangra, ott rögtön kiderül hogy pl fibroadenoma, ami jóindulatú és semmi teendő nincs vele ha nem nő. Ha kétesélyes a dolog, átküldenek mintavételre, egy tűvel mintát vesznek, ha jól csinálják, nem nagyon fáj, ott is látni szokták ha valami nem stimmt. Szóval én biztatnálak, holnap valószínűleg már orvos is megnyugtat. Aztán lehet hogy csak egy mirigy megduzzadt valamiért és még idáig sem jut a dolog. Szerintem minden rendben lesz!Írd meg kérlek a fejleményeket majd.
2015. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ne haragudj kedves 1-es, de ilyen problémánál nehogy már azt elemezd, hogy anatómiailag helyesen írtam ki a kérdést.

2. köszi, majd jelzem, hogy mit mondtak a dokinál.

2015. márc. 26. 20:49
 4/17 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy csak egy mirigy megduzzadt valami hatására, (a szervezetbe méreganyag került, vagy valami szokatlan, amire így reagált a szervezete)

minden esetre 6 évesnél még nagyon kevés az esélye hogy rosszindulatú legyen, tehát fel a fejjel, ki fogják vizsgálni, és minden rendben lesz!

2015. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de nyirokcsomó nem lehet? Nagyon szar éjszakád lehetett, őszintén együttérzek veled, és remélem, hogy ma teljesen megnyugtatnak az orvosok. Fel a fejjel, nehogy megijeszd a kislányt a saját idegességeddel!! Mindjárt túllesztek rajta4
2015. márc. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, azt elemzem. Ugyanis ha lenne mellé, akkor az azt jelentené, hogy igen korán kezdődött nála a serdülőkor és akkor bizony lehetne mellrakra is gondolni. Így viszont az kizart.
2015. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt az orvosnál? Nincs semmi baj, ugye?
2015. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, elküldött minket endokrinológiára, mert tapintásra olyan, mintha elkezdett volna serdülni. :( Mivel ez nagyon korai lenne, még mindig eléggé ideges vagyok. Ráadásul 1 hónap múlva van csak időpont.
2015. márc. 27. 19:43
 9/17 A kérdező kommentje:
1, 7 igazad van, csak körülményesebb lett volna úgy fogalmaznom, hogy a mellbimbója környékén a mellkason. Persze így szerintem értette mindenki, hogy miről van szó. Sőt még a doki sem, sőt, akivel az endokrinológián beszéltem, az sem kezdett el lovagolni a szavak pontos értelmezésén.
2015. márc. 27. 20:00
 10/17 anonim ***** válasza:
De akkor mindkét mellében (előre is elnézést kérek nemtomhányastól a szóhasználatomért) kell legyen csomó, nem? Nem lenne érdemes magánrendelést keresni? Már csak azért is, hogy ne kapj idegbajt az egy hónap alatt! Vagy legalább egy UH-t csináltatni?
2015. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!