Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez a magasság/súly jó egy...

Ez a magasság/súly jó egy három éves lánynak? Mit tippeltek mekkorára nő, ha amyuka 174, apuka 178 és ennél csak magasabbak vannak a családban?

Figyelt kérdés
17,5 kg, 101 cm.
2015. márc. 28. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ezek a méretek vannak kb. Én 174, apuka 177 cm, a lányunk 3 évesen volt 101 cm és 17 kg. Most 8,5 éves, 140 cm és 29-30 kg közt van. Szerintem ő kb 175-180 cm közt lesz, de ez csak tipp persze. Én gyerekkoromban magasnak számítottam, kb 13 éves koromra értem el a 174 cm-et. A férjem pedig mindig a tornasor legvégén volt, 14 éves kora után nyúlt meg. Szerintem a lányunk olyan típus mint én, most magasnak számít, de azért remélem, nem fog 180 cm-nél magasabbra nőni. :) A családunkban nincs senki nagyon magas, a szüleim kb akkorák, mint én, a férjem szülei alacsonyabbak.
2015. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szép nagy gyerek, biztos nem lesz alacsony felnőtt korában sem.. Az én fiam júniusban lesz 3 éves, most 17 kg körül van és 101-102 cm magas. De ő ugye fiú és az én férjem jóval magasabb, mint a tiéd.
2015. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A vicc, hogy egyáltalán nem pufi. Sokan 10-13 kilóra tippelik, az anyagcseréje viszont elég lassú,heti kétszer-haromszor kakil csak. Szóval lehet, hogy már nagyon tele volt a poci, majd következő után lemérem megint.

Az arca kicsit tényleg pufika, tipikus babaarc, viszont a lábai karjai hosszúak és a pocija is csak akkor nagy ha felpuffad vagy rég nem volt wc-n. Mindenesetre köszönöm a válaszokat. Mindegy milyen magas lesz csak legyen boldog és egészséges :)

2015. márc. 30. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!