Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek kombinált...

Van valakinek kombinált wc-ülőkéje (felnőtt és gyermek-szűkítős egybeépítve)? Mi a tapasztalatotok? Jó/rossz?

Figyelt kérdés

Kisfiam már több mint egy hónapja wc szűkítővel használja a wct (olyanunk van amit a deszkára kell tenni, nem a csészére). És MINDEN alkalommal kipisil a deszka alatt. Pedig mindig előrehajol és a szőkítőt kifelyezetten úgy vettem hogy jó magas legyen az elülső perem, pont a kipisilést megelőzendő, mert egy korábbi fajtával már pórul jártunk.

Ez a kombinált bevált valakinek?


2015. ápr. 9. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Rettenetes. Most fogjuk lecserélni. Fél év alatt szétment, pedig nem volt olcsó. Épp simára akarjuk cserélni. Nem volt biztonságos, pedig vastag, masszív ülőkét választottunk. Rémes.
2015. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Megkérdezhetem melyik típust vettétek?

Konkrétan mi történt vele?

Én is attól félek hogy gyengének fog bizonyulni.

Két 3 év alatti gyerek van itthon úgyhogy kelleni fog még jópár hónapig és ez a szűkítő az agyamra megy. :(

2015. ápr. 9. 15:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Direkt megnéztem, de a márka már ráírva, a dobozát nem tartottuk meg. Fehér, vastag, nehéz (masszívnak tűnt), Baumax-ban vettük, két éve, 15 ezer körül. A felső része, ahol a wc csészéhez kell erősíteni, folyton elenged, kilazul, elforog, és már nincs ötletünk, mivel erősítsük meg. Amikor alaposan meg van húzva, akkor meg nehéz lehajtani a középső kis részt, ami pont a gyerekeknek kell.
2015. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lassan 3 éve használjuk, meg vagyunk vele elégedve. Felnőttnek és gyereknek is kényelmes, semmi baja nem volt még. A Praktikerben vettük, 12ezer körül volt.
2015. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

mi ezt néztük ki: [link]

ez is húzós árú, bár a mostani egyszerű (nem szűkítős) ülőkénk (bauhausos) szintén folyton kilazult, aztán jól megerősítettük, erre eltört. ezért is kell újat venni és akkor már felmerült a kombinált.

2015. ápr. 9. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi obiban vettük, 12 körül volt.

A használatával nincsen gond, a fém része kicsit fura lett, mintha leoldódott volna a felszíne. Lehet, hogy nem bírja a tisztítószert.

Amúgy egy éve legalább megvan, inkább másfél.

Én szeretem, ezerszer praktikusabb, mint a szűkítővel szórakozni.

2015. ápr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi nem olyan régen vettük, szóval azt nem tudom, hogy milyen gyorsan megy tönkre, de szeretjük, jó, nem kell a szűkítőt ki-be rakosgatni, a gyerkőc is szépen lehajtja magának, lecsapódás-gátlós, ami szintén jó.
2015. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!