Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 eves kislanyomnak nem merem...

1 eves kislanyomnak nem merem beadatni a kötelezö oltast. Sokat olvastam a lehetseges mellkhatasokrol amiröl az orvosok nem is beszelnek. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 22:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, akkor ne adastd be, de nem értem minek kell mindenkit végig lepontozni. Minek írtad ki a kérdést? MÉgis mire számítottál?
2010. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
13.58-nak.A lepontozast azert kaptad,mert azt irtad,hogy provokalok.Nem tudom,hogy mi volt neked annyira provokativ,de a valaszod semmikeppen nem volt hasznos.Sajnos eleg sokminden hallottam itt azert bizonytalanodtam el az oltassal kapcsolatban.
2010. febr. 22. 13:01
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezt benézted!

Én nem a 22.31-es voltam, hanem a kettővel előtte levő és szerintem nem írtam olyat, hogy provokálsz. Hanem a kérdésre válaszoltam, mégis le lettem pontozva, de mindegy.

2010. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Én írtam, hogy provokálsz, de most, hogy lepontoztál, változtatok a véleményemen. Nem provokálsz, te szimplán ennyire ostoba vagy. Bocs, hogy nem feltételeztem, hogy 2010-ben van aki egy tanyasi paraszt szintjén rekedt, az én hibám. De attól, hogy te ott rekedtél,még a gyerekednek adhatsz esélyt, szerencsétlen nem tehet róla, hogy pont te vagy az anyja. Ne tedd ki egy súlyos betegség kockázatának. (mert VÉDŐoltások célja ez, megvédik a gyereket súlyos szövödményekkel járó, nem ritkán halálos betegségek ellen nyújtanak védettséget9
2010. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
15:24 en teged nem is pontoztalak le.Az utolsonak csak annyit,ha nem tudsz nyugodt,kulturalt hangnemben valaszolgatni,akkor keress fel egy pszichologust.ugy latom nagy szükseged lehet ra,mert csak ugy arad az irasaidbol a rosszindulat.Nagyon egy lepusztult külsejü,belsejü nö lehetsz.Sajnallak.Mindenki masnak köszönöm a valaszokat.
2010. febr. 23. 15:33
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
OFF: felháborító, hogy mennyire nem szégyelli magát egy-egy személy, nem megválogatott szókincsével kapcsolatban. Kíváncsi lennék, az utcán mernél-e használni ilyen szavakat!? Közönséges nőszemély vagy! (nem a kérdezőnek szántam)
2010. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Látod, erről van szó. Lepusztult külsejű, belsejű nő vagyok. De van annyi eszem a gyerekem életével nem játszom orosz rulettet. És akkor hol állsz te az evoluciós rangsorban??

Ugye, hogy ugye.

2010. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
12:13 Te most unatkozol vagy csak egyszerüen gonosz vagy?!Azt az idöt amikor nekem irogatsz szand a gyerekeidre,mert egyaltalan nem vagyok kivancsi a velemenyedre.
2010. febr. 25. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!