Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik a jobb gyerekcipő?...

Melyik a jobb gyerekcipő? Richter/Siesta, Szamos, Supi+?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak befelé dől a lábfeje. Az ortopéd orvos Elefanten (??????) márkájú cipőt javasolt mondván ez a legjobb.... szerinte. De szerintem nem, semmi + nincs benne. Kényelmes puha talpa van szépek és kb. ennyi. Semmi harántemelés, nincs döntött sarka stb.


Most szeretnék szandálcipőt és szandált venni neki, de nem tudom melyik a jobb.


2015. ápr. 25. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi csak is richtert vettünk veszünk.
2015. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Salus cipők nagyon jók, nekünk a gyerekorvos ezt ajánlja. Tartja a bokáját és döntött sarka van.
2015. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Szamos cipőcskénk van. Szupinált, a bokáját gyönyörűen tartja. Már elég régen hordja és nincs megkopva, sem a talpa, sem az orra. Az orrát pedig nagy kiképzés éri és semmi nem látszik rajta. Szerintem én maradok ennél a márkánál, mert nagyon jó minőségű és nagyon jól tartja a gyerek lábát.
2015. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne márka alapján válasz! Ez amiket a címbe írtál meg az elephanten amit az orvos javasolt mind nagyon jó márka, de kérdés az hogy a te gyerekednek melyik a jó. Az enyém salust kapott mert befelé dőlt a bokája, vagyis szupinált kellett, így jött a salus ortopéd orvos tanácsára, jó is volt néhány db-ot hordott is belőle, talán 3-mat, aztán ahogy növögetett, már nem volt jó, mert a salus ducibb bokára jó, vagy inkább úgy írom az én gyerekemnek vékonyabb lett a bokája, mint amire a salus jó így sajnos a bokánál lévő tépőzár használhatatlan lett volna, mert nem fogta volna jól a lábát, így Szamost vettünk, mert ez viszont jól fogta. Szóval ezért írom, hogy ne márkát vegyél, mert mind jó.

Én amúgy azt venném amit javasolt a doki. Nem tudom mi az hogy befelé dől a lábfej, de gondolom nem ugyanaz mint mikor a boka dől be, amire a supinált kell, így valóban jó az elephanten, mert nincs benne semmi, viszont jó bőr, rugalmas talpa van.

2015. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A Szamos szupinált cipői felé hajlok rendesen.

Eddig Richter volt neki, meg Carlo. De most kipróbàlom a Szamost.


Köszönöm mindenkinek.

2015. ápr. 25. 13:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Akik Szamos-t vettek azoktól kérdezném hogy puha, hajlékony a talpa ezeknek a cipőknek? Vagy merev, kemény?
2015. ápr. 26. 17:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért mert mindenképpen netről kell rendelnem, itt a környéken sehol nem kapható.
2015. ápr. 26. 17:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Én inkább keménynek, merevnek mondanám. Masszív nagyon.
2015. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Akkor mégsem rendelem meg... :-/


Na most legyek okos...

2015. ápr. 26. 21:17
 10/13 anonim ***** válasza:
A kislányomnak szamos az első cipője. Egy éves, egy hónapja hordjuk és az első perctől tökéletesen járkál benne. Nem érzem úgy, hogy bármi hátrányt okozott volna a járásban az, hogy nem hajlik úgy a talpa. Nekünk a védőnő és a Dévényes tornász is ajánlotta. Én úgy voltam vele, hogy nem hiába annyi éve van a piacon és még mindig elismert márka.
2015. ápr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!