Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megírnátok nállatok mikor és...

Megírnátok nállatok mikor és hogyan szokott le a gyerkőc a csőrös pohárról?

Figyelt kérdés
Már csak reggel-este használjuk a kakaóhoz, amit az ágyban iszik.
2010. febr. 21. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sosem adtam ágyban neki csőröspoharat, egy idő után már csak akkor használtuk, amikor utaztunk valahova, de utána megtanult inni szívószállal és sokat itattuk pohárból is.

Igazság szerint nem kellett leszoktatni, mert látta, hogy a tesó is pohárból iszik, és fel sem tűnt neki, hogy már egyáltalán nem használjuk.

2010. febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk egyenlőre folyamatban van a dolog. Két és fél éves a fiatalúr, eddig csőrőspohár volt, pont a reggelihez, mert általában azt úgy kérte, hogy még ki se nyílt a csipája, már mondta, hogy kakajóóó. Csak van egy olyan rossz szokása, hogy ami már éppen nem kellett neki, azt eldobta. A csőrőst addig dobálta, amíg el nem repedt a műanyag, akkor kidobtam, mondtam, hogy nem veszek másikat. Pár napig emlegette, mondta, hogy csőrős a kukába, de így két héttel az eset után már nem keresi. Csak reggelente eléggé macerás megitatni, mert mindig félek, hogy kiönti a kakaót, és így is hatkor kelünk, hogy mindenki odaérjen ahova kell, épp csak arra van idő, hogy felöltözzünk, igyon egy kakaót, aztán megyünk. Pohárból elég lassan iszik. Na nem kell rosszat gondolni, a bölcsiben kap reggelit, szóval nem marad éhen :)
2010. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság annyi jópofa formájú pohár van,amiből a gyerekek szívesen isznak,főleg ha esetleg ők maguk választhatják ki.Az én lányom boci formájúból itta a tejet.
2010. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi még a csőrös pohárig sem jutottunk el, egyszerűen nem hajlandó csak cumisüvegből inni, pedig már 2,5 éves. Ha nem adom neki a cumisüveget egy kortyot sem iszik. És nincs szívem egész nap szomjaztatni azért, hogy pohárból igyon. Úgy gondolom, majd az oviban kénytelen lesz rászokni a pohárra.
2010. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekunk sem jott be a csuros pohár, a cumisuvegrol váltottunk nemrég rendes pohárra. a bolcsiben fokozatosan elvették, itthon pedig megbeszéltuk, hogy elvitte a Mikulás. 1 hétig nehéz volt, kereste szegény fiam a mikulást is, az uveget is, kevesebbet is ivott, mint szokott, de aztán megszokta és már nem gond:)az éjszakai (hajnali) cumisuveg viszont megmaradt, de tudja a drága, hgy csak akkor kapja meg, napkozben nem.(2 éves lesz

)

2010. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
soha nem használtuk,most szivószál,vagy pohár 16 hónapos
2010. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!