Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan készíthetnék szárnyakat...

Hogyan készíthetnék szárnyakat 3 éves kisfiamnak méhecske jelmezhez? Hogyan rögzítsem? Van esetleg olyan oldal ahol otthon is elkészíthető jelmezötletek vannak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam egyszer az unokahúgomnak:

- Drót/vékony, hajlítható/

- Harisnya/ha fehér, akkor be is festheted, de a fekete is jó!

Meghajlítod a drótot szárny formájúra, és ráhúzod a harisnyát! Szintén harisnyából varrhatsz rá( de az is elég, ha rácsomózod!) olyan kis kantárt, ami a hátizsákokon is van, hogy beledughassa a karját!A többi már menni fog!

2010. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én úgy csinálnám, hogy tüll anyagból (vagy más lukacsos ehhez hasonló anyagból) kivágnék tojás alakot. Majd a szélét körben beszegném úgy, mint ahogyan a függönyöket szokták, hogy olyan bujtatós legyen. Majd ebbe belefűznék drótot. (Ilyet csinálj kettő nagyobbat és kettő kisebbet.) Fekete széles ruhagumiból csinálnék kettő "karikát" (ezek lesznek a vállán, ebbe bújtatja a kicsi a kezét). Majd ezekhez vízszintesen varrnék ugyan ebből a fekete széles gumiból. Jobboldalra felvarrnék egy nagy és egy kicsi tojás alakot (szárnyat) És ezt a balon is megismételném. (A nagyok legyenek felül a kicsik lentebb).

Ne haragudj, ha értelmetlen lett.

2010. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!