Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hol vásároltok ruhát...

Ti hol vásároltok ruhát kisgyereketekre ahol olcsó, és esetleg több db?

Figyelt kérdés
Eddig mig kicsi volt használtan vettem, de 1 héten belül szülők nincs és nem lesz időm nézelődni használtan, gyorsan be akarom szerezni egy-két helyről ahol nem drágák. Pl most 98-as rövidujjuk kellenek és rövidnadrágok, a tescoba láttam 3 db rövidujju 2800 ft ennél olcsóbbat gondolom nem találok?!

2015. máj. 9. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg KIK-ben érdemes még megnézni. Én is főleg használtan vásárolok, ezért nem tudok más tanácsot adni. Talán ha találsz baba vagy gyerek bizományi üzletet, ott úgy tudsz válogatni, mint egy üzletben. De lehet, hogy nem lenne olcsóbb, mint a tesco.
2015. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem ruhákat, 5-7kg -jával lehet kapni, adott méretben, vegyesen nadrágokat, pólókat. Ha otthon/játszón, stb. hordja, akkor ott veszek ruhát. Egy-két szebbet a közeli Auchanban, vagy H&M, C&A
2015. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Kik nincs ahol elunk. Vagy esetleg lidl-ben szokott meg lenni ez a lupilu marka, bar nem vagyok oda erte nem annyira kinyulik! Turkalokba is jartam regebben de oda is gyakran jo menni, mar oda se jutok el.
2015. máj. 9. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Hirdetési oldalakon: olx, jofogas,tesz-vesz és a vatera, amit már írtak. A legtöbb hirdető postáz is.
2015. máj. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tesco,lidl,hm ,kik .
2015. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már letettem a Vateráról, szerintem pofátlanul drágán adják, ráadásul órákig tart, mire találok valamit.

Én a Tescoban szoktam, meg nálunk havonta van bababörze. Hát, rámegy egy délelőtt, de szezononként egy alkalommal valahogy ki lehet bírni.

2015. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!