Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pár éves gyereknek mit tanítot...

Pár éves gyereknek mit tanítotok? Pl koreografikus tánc, zumba, éneklés, vagy akármi? Tele velük a net.

Figyelt kérdés

van aki versenyzongora virtuóz, sacc 4 évesen és felnőtteket köröz le simán..

más gyerek sakkozik szintén versenyszinten..


annyit olvastam csak ezekről a korai dolgokról, hogy egy gyereknek mindegy, hogy esti mesét olvasnak neki, vagy Napóleon történetét..tehát bármire nyitottak.


ti éltek vele?


2015. máj. 15. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hagyom élni. Gyerekként. Aki a sok sztárcsemete élete helyett gyerekpszichológiát olvas, nem sakkoztatja versenyszinten a gyerekét négy évesen.
2015. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy. 4 éves a lányom. Nem csinál semmi ilyesmit. Nem is igényli.

Lovagolni szokott, de azt is csak heti 1x, mert a szomszédunk oktat nagyobbakat, és olyankor ő is mehet pár kört, csinál pár feladatot. De ezt magától találta ki, hogy szeretne menni, én nem rajongok a lovakért.

Rengeteget olvasok neki, de a korának megfelelő meséket, történeteket. Napóleon ráér még. :)

Egy időben akart járni úszni, meg néptáncolni. Mindkettőt kipróbálta, de egyik sem jött be neki, így abba is hagyta. Én meg nem erőltettem. Azt csinálja, amiben örömét leli.

2015. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-és 4 évesek a gyerekeim, és azon kívül hogy minden nap órákat tóltünk a szabadban, semmi egyéb kótött program nincs. Azt csináljuk, amit szeretnének, és ők játszani szeretnek.
2015. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányom járt jègkorcsolyázni amig volt oktatás ovis tornára jár ,de ez mind ovi időben az ovi szervezésében ,3s mind ő akarta
2015. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!