Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Felver kislanyok anyukai ti...

Felver kislanyok anyukai ti milyen frizurat szoktatok csinalni a kislanyotoknak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanolyat, mint a nem félvér kislányoknak.
2015. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem, itt a félvér miért játszik szerepet a kérdésben...
2015. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom abban, hogy egy félvér kislánynak, ha afrikai az egyik szülő, akkor nagyon göndör a haja, vagyis nem egyszerű feizurát csinálni.


Ismerek egy kislànyt, 4 éves és 3 hetente befontják ilyen apró fonatokba. Ha nincs befonva, akkor 2 copfban van A haja :)

2015. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3 valaszolo. Igen az en kislanyomnak is nagyon göndör a haja, de meg nem annyira hosszu hogy be lehessen fonni neki. En kockakban szoktam elvalasztani neki es kicsi gumikkal felgumizni.Nagyon kis cuki, de jo lenne masik frizurat is kiprobalni.
2015. máj. 19. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek esetleg nem lennének jók?

[link]

[link]

2015. máj. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jok:) Esetleg nem tudsz olyan oldalt ahol fennt van hogy hogyan kell megcsinalni az ilyen frizurakat? En keresgeltem mar nagyon sokszor de sehol nem talaltam.
2015. máj. 19. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

itt megmutatja hogy hogyan kell :)

https://www.youtube.com/watch?v=kgorfY_OPAc

2015. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jujj de joo :D Nagyon köszi!! :D:D
2015. máj. 19. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!