Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a PLAYMOBIL...

Mi a véleményetek a PLAYMOBIL játékokról?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Minőségre jó, de szerintem a Lego jobb.
2015. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek imádták. Jó minőségű, strapabíró. Többet játszottak vele mint a lego-val, de minden gyerek más. Attól függ mennyire szeret építeni és mekkora. Az enyémek inkább szerepjátékos típusok, nekünk nagyon bejött. Én csak használtan vettem, töredékáron, de tökéletesek, és újszerűek. Nem nagyon lehet tönkretenni őket, ha nem rágják meg vagy firkálják össze.
2015. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak van egy csomo playmobil dinoszaur szettje, vulkannal, fakkal, novenyekkel... (talan 7 kulombozo szett). Ugy orokoltuk valakitol aki gyujtotte oket. Nagyon szereti. Egyfolytaban pakolja meg epiti az osoerdot, jatszik a dinokkal. Az a jo benne, hogy a fakat ossze lehet kombinalni, a novenyeket szet lehet szedni es igy mindig valami ujabb oserdot epit, csak a kepzeleten mullik. A minosege is jo csak sajnos eleg borsos az ara.

Karacsonyra a ferjem unokahuganak (5 eves) a playmobil tunder szigetet vettuk meg (a szam 5444). O is nagyon szeret vele jatszani.

2015. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekünk rengeteg van, mert én anno szerettem és sok schenk meg playmo cuccom volt, később pedig még amikor tervben se m voltak a gyerekek, de láttam egy-egy darabot v szettet jó áron, megvettem és eltettem :)

és milyen jól tettem!

két ovisom van, lány és fiú. imádnak vele játszani. amikor a szerepjáték meg a matatós dolgok a lényeg, mindig ez kerül elő, pedig lego is sok van, azt inkább kifejezetten konstruálásra használják, hiába a rengeteg tematikus kiegészítő pl friends és egyebek. Egyértelműen a playmo a nyerő.

Nagyon jó minőségű, tartós játék, újonnan nagyon drága :( , aukciós oldalon, használtjáték kereskedésekben, ismerőstől stb stb lehet emberi áron hozzájutni.

nekünk van ház berendezéssel, millió kiegészítővel a modern élethez, van állatorvosi rendelő, háztáji és vadállatok, rengeteg lovag, viking és katona, millió kiegészítővel, a lánykámnak meg tündéres cuccosok, állatok, figurák. Van óriási schenk várunk, a gyártótól vettük sok éve, az egész szobát be lehet teríteni vele alapterületre ha minden részét felépítjük, de előszeretettel épül belőle óvoda is, ez az egyik kedvenc elfoglaltságuk, hogy ovisat játszanak :)

én nagyon jó szívvel ajánlom.

2015. jún. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó minőségük miatt szívesen veszem, mert nem érzem pénzkidobásnak. És amiatt sem, mert fiam szereti és időnként előveszi őket. Igaz, Legot gyakrabban.
2015. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én kb. 5 éves koromtól 13 éves koromig gyűjtögettem őket, a végére asszem összesen 78 emberkém lett.:) A tesóimnak is van csomó, régen nagyon sokat játszottunk velük, mert nem lehetett megunni! Sőt, néha még most is előveszem őket, ha van időm. Én nagyon jól elvoltam velük, csak mire nagy aprólékosan felépítettem pl. egy lovardát, addigra a tesóim megunták.:) Viszont néhány emberemre véletlenül ráléptem, így letört a kezük, vagy a lábuk. Na, akkor kórházasat játszottam, vagy eljátszottam, hogy leesik az ember egy lóról, és úgy sérül meg.:) Szóval szerintem nagyon jó a playmobil, és megéri az árát. Például szülinapi ajándéknak tökéletes!
2015. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!