Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves lánygyermeked (középsös...

5 éves lánygyermeked (középsös (ovis) hova jaratod külön órákra? lányom most szeptembertöl fog járni Német néptáncra aerobikra és még zene oviba (ami egy héten egyszer van oda ) szeretném beiratni

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Sehová.
2015. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Bár az enyém még kicsi, bölcsis, de biztosan nem fogom ennyire leterhelni. Lehet elég lenne neki egy vagy két különóra egy hétre. Még kicsi ennyi elfoglaltséghoz szerintem!
2015. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban van fél 4-től minden nap külön foglalkozás. Ezek közül idén hétfőn meg kedden járt néptáncra és angolra. Mivel úgyis csak negyed 6 körül esek be érte minden nap, így simán belefértek ezek.
2015. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sehová.

anya óvónő, tőle is azt tanultam és szakemberektől is azt olvastam (és magam is így gondolom), hogy a kisgyerekeknek a legfontosabb "feladata" ebben az életkorban a játék.

Teljesen felesleges leterhelni őket különórákkal, nem ettől lesz okosabb, ügyesebb a gyerek felnőttként.

2015. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sehová. Előző hozzászólóval értek egyet.
2015. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez oviidőben van, vagy még utána vinnéd ezekre? Ha az oviban szervezik, és nem plusz időt vesz el, és van kedve, akkor miért ne. Az enyém heti egyszer néptáncra jár, és havi egyszer suli előkészítőbe. Az előbbi az ovis időben van, délben mennek, és oda kell érte menni, fél négykor. Plusz időt nem szánnék ezekre, mert így is kevés amit együtt tudunk tölteni.
2015. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sehova nem járatom külön órákra, az oviban heti egyszer pénteken úszni jártak eddig.. Szeptembertől újra.

Német néptánc, aerobik, meg még zeneovi.. Ezt mind óvoda után vagy mi?? Ez rengeteg elfoglaltság egy ekkora gyereknek.

2015. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én 4 éves koromtól heti 2x1 órát ritmikus gimnasztikáztam. Pont elég volt. Szerintem ezek közül válassz egyet és oda irasd be, mert ennyi nagyon le fogja terhelni a lányodat.
2015. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

én óvónő vagyok-egyetértek a 4-es válaszolóval

nyelvet semmiképp egy középsősnek,és heti max egyet javaslok,az is mozgásos-ugribugri legyen.játszon,olvasson,legyen levegőn,barátnőzzön sokat délután

2015. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a többiekkel, egy ekkora gyereknek még játszania kell, nem kötelező programokra járni. Ráér majd az iskolában külön órákra járni.

Én is olvastam még régebben egy hozzáértő cikkjét, azt írta hogy nem szabad egy ekkora gyereket lekötni ilyesmi feladatokkal mert mivel még pici, hamar feladhatja, megunhatja, csalódás éri és később nehezen fog beilleszkedni, tanulni stb... Akaratlanul is azt várod el egy 4 évestől, hogy teljesítsen, legyen jobb és jobb, nekik még nem való a csalódás, ráér vele.

2015. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!