Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kislányom kiakaszt....

1 éves kislányom kiakaszt. Nappal 2 órát alszik a 3 éves tesóval együtt, de 15-20 percenként ébred. Éjjel 3-4-szer kel még úgy is, hogy mellettem alszik. Nagyon kimerült vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Erőm végén járok, bő 3 éve nem alszok, és még a nappali teendőimet se tudom ellátni (főzés és valami minimális takarítás, mivel nappal sem alszik rendesen...)
2015. jún. 30. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Apja nem tudja pár éjszakára átvenni az ügyeletet? Mi így oldottuk meg.
2015. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert a kislánykám üvölt a ciciért :( Próbáltuk, de 20 perc alatt annyira behergelte magát, hogy öklendezett :(
2015. jún. 30. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Szegény, tényleg sajnállak. Igazából annyit tudsz tenni, hogy kérd meg a párod, hogy éjjel néha ő is kelljen fel a gyerekhez, ha van rá lehetőséged, hogy megkérd. Gondolom dolgozik, de ő is besegíthetne néha, nem nagyon van szerintem más megoldás.

Ugyanakkor szedj magnéziumot, jó sokat, egy idő után segít, de jófajtát szedj. Pl. Magnosolv

Na, meg a koffein, ha már nem szopik az 1 éves, néha az is csodákra képes.

2015. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Látom szopizik még, akkor szerintem az lenne a legjobb megoldás, ha a ciciről leszoktatnád, mert szerintem nem azért kér cicit éjjel, mert éhes, hanem "csak úgy". 1 évesen nem kellene éjjel 3-4-szer felkelnie ciciért. Tudom, hogy az anyatej a legjobb, még 1 évesen is, de ha pihenni akarsz, akkor le kell választani.

Esetleg a 3 éves néha elmehetne pár napra nagyszülőkhöz, hogy csak 1 gyerekkel foglalkozz, talán úgy könnyebb elviselni.

2015. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de ennek te vagy az oka, nem a gyerek. A ferjeddel kellene aludnod es nem a babaval. Ejjeli cicirol reg le kellett volna szoktatni. Hs a baba iranyit akkor ez van. Vedd at az iranyitast! Ha nem akarod megtenni semmi baj, de akkor ne panaszkodj, hogy nem alszol...

ket gyerekem van. Harom eves es 20 honapos. A kicsi negy honapig velem aludt, aztan kisagyba lett szoktatva. 8 honaposan le lett szoktatva az ejszakai cicirol, mert nem birtam. Gyereknek is kell, hogy aludjon ejjel es az anyukanak is! En nem birnam az ejszskazast! Foleg nem ennyi ideig!

2015. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló legyszi ird le hogy szoktattad le a babádat az éjjeli szopizásról...
2015. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez engem is érdekel.... Nyilván lehetne keménykedni, de az én kislányom például öklendezik és hány, ha behergeli magát. Ne erre szeretnék én egy jó tanácsot...
2015. júl. 1. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!