Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fogváltásnál valakinél volt...

Fogváltásnál valakinél volt ilyen?

Figyelt kérdés

Lányomnak kiesett az egyik foga (már nem az első), de nem tudom máshogy leírni, ott maradt egy csonk szerű valami, a a kiesett fogban meg belül van egy lyuk. Normális ez? Ami ott maradt az még ki fog esni, vagy felszívódik, vagy kitolja az új fog? El kell vinni ezzel orvoshoz?

Akinél volt hasonló, azok válaszát várnám.

Köszönöm!



2015. júl. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan még nem volt ilyen, de nem lehet, hogy az a csonk már az új fogának a hegye?
2015. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanerre gondoltam én is, hogy ez az új fog lehet már, de ha biztonság kedvéért elviszed fogorvoshoz, baj nem lehet belőle. Gondolom, nem fogja kivésni, csak ellenőrzi.
2015. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem az új fog, a réginek a "belseje". A kiesett fogban középen van egy üreg, és a "belevaló" meg ott maradt. Olyasmi, mintha egy húscafat lenne, fog alakú, csak kisebb (mert hogy a fog belsejében volt).

A lányom egyáltalán nem merte mozgatni a fogát, így tényleg magától esett ki.

Holnap más miatt megyünk orvoshoz, majd megkérdezem ezt is.

2015. júl. 14. 09:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Mostanra egész szépen visszahúzódott. :)

(Az új fog még nem látszik.)

2015. júl. 24. 09:49
 5/5 anonim válasza:
Nyugi kitólja a másik fog!! Én pl. 11 éves vagyok még mostanában is szokott nekem ilyen lenni.
2015. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!