Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit mondanál arra, ha megmondj...

Mit mondanál arra, ha megmondják neked, hogy "ne piszkáld a babád nemi szervét, mert az természetesen tisztul"? (nagyitól)

Figyelt kérdés

és mindezt úgy érzékeltetve, mintha lassan már rosszat tennél a saját gyerekednek(fiú)(fejcsóválás, stb)

amikor ugye te védőnővel, orvossal konzultálsz és net is van és hülye sem vagy


mert én akármit mondtam, még mindig lenézést kaptam, mintha a falnak magyaráztam volna


2015. júl. 17. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki, hogy semmi köze hozzá, hogy hogyan tisztítod a babádat. ha nem tetszik neki, akkor ez van.
2015. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint te is mondtal vmit, csak oda se figyelt, mwg nem is erdekelte. akkor ezentul egyik fuleden be, masikon ki es kozben csinald sajat meggyozodesed szerint , amugy termsszetesen ebben neled van igazad
2015. júl. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Azt, hogy: igen nagyi, nem fogom!

Most komolyan! Igaza van!

A legújabb álláspont szerint tényleg nem kell a pelenkás kor végéig!

2015. júl. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Oké nagyi, igazad van.


Aztán úgy csinálnám, ahogy az orvossal megbeszéltem. Neki nem kell ott lennie és tudnia se kell, hogy mi történik.

2015. júl. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért beszédtéma a gyerek nemi szervének tisztítása olyanokkal, akiknek semmi köze hozzá??
2015. júl. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha piszkálod, a nagyinak igaza van!

Ha csak tisztítod, mondd meg, a tisztítás nem piszkálás!

.

A békesség kedvéért bólogass nagyidnak és cselekedj az orvos/védőnő tanácsai/utasításai szerint!

A családi békesség ennyi megalkuvást, látszólagos elfogadást megér!

2015. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most piszkálod vagy tisztitod?


Gondolom kicsi a gyerek es te furdetted,mé johogy megtisztisztitod neki!

Annyira nem tisztul az magától hogy ne keljen tisztítani.

Sot ha nagyon picike,igen fürdés közben "piszkálni"is kell hogy le ne tapadjon


Anya vagy biztos nem rossz bol csinálod,vagy azert mert neked jol esik!hagyd a nagyi had mondjon amit akar te csináld ugy ahogy kell...jonak latod.

2015. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a nagyit nem tanítod meg rá, hogy ne szóljon bele, akkor ennél csak durvább lesz. Mit tennék? Nyilván utánanéztél szakirodalomban vagy megkérdeztél gyereorvost, ápolónőt, hogy mit hogyan kell csinálni. Úgyhogy erre hivatkozva elmondanám, hogy ez így helyes és én így fogom csinálni.


Az hogy lenéz az durva. Ha hagyod magad, az meg baj. Nem kell győzködni, ki kell jelenteni, hogy ÉN így csinálom és slussz. Téma lezárva. Nem kell, hogy egyetértsen vele.

2015. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!