Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen tolltartót vegyek hogy...

Milyen tolltartót vegyek hogy beleférjen a 36 db-os színes ceruza szett + grafit ceruza, póstairon, radír hegyező vonalzó?

Figyelt kérdés
21 cm -es vonalzó.

2015. aug. 5. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
minek kell 36os készlet? nálunk 6db-os elég és kicsi vonalzo,ami nem 21 cm-s.sztem ekkora tolltarto nincs.
2015. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mert a lányom imád rajzolni, és én is szerettem gyerek koromban de nekem is sajnos mindig csak 6-db-os színes ceruzát vettek a szüleim a többieknek meg minimum 12-db-os volt.

Szóval én voltam az egyedüli akinek 6-db-os volt az osztályban.

A mai gyerekeknek már sok van.

És alsóban élvezet a rajzolás főleg ha van miből válogatni.

2015. aug. 5. 08:16
 3/12 anonim ***** válasza:

mi azt külön a saját dobozában vittük rajzorára ha kellett.de a tolltartóban szerintem felesleges,max ha egy 3 emeletest veszel neki abba belefér.

de elsőben kicsi és átlátható tolltartót kértek és 12-es készletet,ha rajzolna a fiam,akkor itton van neki nagy készlete.

2015. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk azt ciposdobozban kertek, rajz, technika cuccokat kulon dobozban, plusz meg egy doboz a matematika cuccoknak. Atlathatobb, es a rajz orat leszamitva pont eleg 12 szines, akar 6 is.
2015. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:-( Szerettem volna egy szép tolltartót is venni neki pont erre a célra hogy az iskolában tudjon vele rajzolni, bele tegye a tolltartóba és ha itthon szeretne rajzolni akkor csak előveszi.

Hengeres tolltartóra is gondoltam aminek a tetejében vannak gumis tárolók hogy legalább a radírt és a grafit ceruzát külön tudja tárolni és ne kelljen keresgélnie.

2015. aug. 5. 08:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnak ezért volt két tolltartója. Volt egy hagyományos, gumis beledugós a normál ceruzáknak, postairónnak és kb 10 színes ceruza fért még bele. Ezen kívül vettem egy hengereset, abba csak a 36 színű színes ceruzája volt.

A hengereset csak a színezéskor használta, nem keverte össze őket, sosem volt gond.

2015. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyèl 2 tolltartót, a 3 emeletesbe belefèr. De èn nem raknám egybe. Nálunk elsőben mèg ment a táskadobálás, rúgdosás, tolltartó leejtès, de az osztálytársak se kímèltèk a másik cuccait, 2 havonta új tolltartó kellett a teljes felszerelèssel együtt.
2015. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek 12-es volt, akkor miért nem olyat vettél, miért rögtön háromszor akkorát? Teljesen felesleges.
2015. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem baj ha a gyerek nem szenved hiányt semmiben.

Egyébként az én időmben is 20 évvel ezelőtt is már nagy divat volt a minél több színű színes ceruza, csak nem mindenki engedhette meg magának.

Szerintem ez nincs lekorlátozva és megszabva hogy kinek mennyi színes ceruzája lehet különben nem lenne ennyi féle kiszerelésben.

Amit régen nem tudtak megvenni az én gyerekkoromba a szüleim azt próbálom az én gyerekemnek megvenni olyan formában ahogy annak idején én szerettem volna kapni.

Ha lett volna 48 színű még lehet hogy azt is megvettem volna.

2015. aug. 5. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor is felesleges egy elsősnek,amit bekérnek annak még a felét se használják ugy se.meg én sajnálnám is a nagy készletet,elveszik tőle,szétszorják a többiek,stb.

lehet a te szüleid is megtehették volna hogy vegyenek neked csak ésszerüen vásároltak.

2015. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!