Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez rosszindulatú...

Szerintetek ez rosszindulatú anyajegy a kislányom hátán?

Figyelt kérdés

[link]

Hétfőn megyünk bőrgyógyászatra, de addig egy ideg vagyok. Rengeteg anyajegye van a kislányomnak, járunk is rendszeresen ellenőrzésre velük, viszont ez olyan érdes, és nem a bőr felszínén van, hanem kipúposodik.nagyon félek, hogy rosszindulatú,mert nem voltunk egy éve az ellenőrzésen,de úgy vettem észre, hogy változott azóta.


2015. aug. 6. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, ami kifelé nő, azzal nem jellemző a baj. Illetve a szabályos, egyszínűekkel sem szokott gond lenni.

Majd megmondják, ne parázz.

2015. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy változik, nem feltétlen rossz indulatú. Nekem anno azt mondták, hogy az a veszélyes,a mi hirtelen elkezd nőni vagy amorf formát ölt. Ez meg tök normálisnak látszik. Nekem egyébként sokkal csúnyább anyajegyeim vannak és egyik se rossz indulatú, remélem a tietek se az.
2015. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Nem túl sötét, egyenletes a széle, nem vérzik, váladékozik. Lehet hogy csak egy pattanás nőtt benne, vagy pont van benne egy szőrtüsző ami begyulladt. Ha ez a helyzet érdemes lehet levetetni. Nekem volt ilyen. Nyugi, ezzel tuti nincs nagy gond.
2015. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos láttam már rosszindulatú anyajegyet. :(. Ne félj, ez nem az, de jól teszed, ha megmutatod szakorvosnak!
2015. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez semmiség szerintem! Túllarázod!
2015. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is egy csomó anyajegyem volt kisgyerekkoromban, (aztán kamaszkoromban leoperáltattam a legnagyobbakat), kidudorodó, rücskös, sötét színűek, jóval nagyobbak, mint amit lefotóztál, szóval elég ijesztően néztek ki, főleg, hogy "rossz" helyen is voltak, sokszor véletlen lehorzsoltam őket... A bőrgyógyász csak elnézően mosolygott, mikor mondtam, hogy én azért szeretnék szövettani vizsgálatot csináltatni. Azt mondta, az én pénzem, ha szeretném, megcsinálják, de egy rosszindulatú anyajegy nem így néz ki. Nem is lett semmi baj, még heg se maradt utánuk.

Ettől függetlenül nézesd meg dokival nem csak ezt, hanem a többit is. Legalább megnyugszol.

Ja, és ne engedd, hogy piszkálja, és óvd a leégéstől, ha ilyen típusú a bőre.

2015. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ez a fóbiám. Rettegek az anyajegyektől,és rettegek attól, hogy a kislányomnak, vagy a kisfiamnak valami baja lesz. Már -már megszállottan rettegek tőle, mert belehalnék,ha lenne valami bajuk.aztán ráadásul nővérem ilyen anyajegyes típus, neki régen vettek is le egyet,amire azt mondták neki, hogy rákosodásnak indult,de pont időben lett levével, így dupla para van bennem.Amúgy hogy néz ki a rákos anyajegy?
2015. aug. 7. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!