Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Árt a gyereknek, ha sokat...

Árt a gyereknek, ha sokat hallja a szülőket szeretkezni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sokat ártott, pszichológushoz is jártam miatta később, mert gondokat okozott a nemi életemben. 27/N
2015. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen énis emlékszem rá. Egyébként sosem értettem miért kell obégatni, visítani szex közben?! Érdekes, mi csendben is tudjuk csinálni.
2015. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Biztos nem tesz jót. Engem felnőttként is zavarna ha hallanám mások hangjait, nemhogy gyerekként 😩. Haljan nem tudjátok csinálni?
2015. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
2 vagyok. Miért lettem lepontozva? Nektek a jó szexhez feltétel az ordibálás?
2015. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha anyáméákat hallottam volna szexelni, szerintem sokkot kaptam volna. Biztos, hogy árt.
2015. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Én is hallottam sajna. :(

Olyan 10-11 éves voltam. Többször is,mert sokáig nem mertem szólni,hogy fent vagyok.

Emlékszem,hogy hetekig sírtam és beleégtek az agyamba az ott elhangzott szavak,hangok.

22 éves vagyok van egy férjem és egy gyerekem,de a mai napig nagyon sokszor eszembe jut.

2015. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Még szép, hogy árt, ez nem is kérdés.
2015. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Az lenne a helyénvaló, ha SOHA nem hallaná őket!
2015. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
szerintem mindenkinek van ilyen emléke.én be is pisiltem egyszer.de én olyankor hallottam,mikor nyaralni voltunk-egy szobában.
2015. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Én is hallottam jó párszor anyámékat, 30 éves vagyok..de a hideg kiráz ha eszembe jutnak azok az esték... én sem értem,felnőtt fejjel,hogy sokszor tudták anyámék hogy fent vagyok,mert krákogtam,köhögtem még is neki kezdtek...és még vissza sem fogták magukat... okádok..esküszöm.Na mi vigyázunk erre nagyon,még soha nem volt gondunk ebből. És igen,visnyákolni sem kötelező,nem mintha nem esne jól néha üvölteni a kéjtől,de nem lehet.Tekintettel kell lennünk a gyerekeink normális lelki fejlődésére!
2015. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!