Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez jó cipő egy 15...

Szerintetek ez jó cipő egy 15 hónapos gyerkőcnek? Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Kényelmesnek tűnik, az anyaga meleg, a talpa nagyon puha, szinte össze lehet gyűrni.


[link]


2015. aug. 22. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Felejtsd el. Semmit nem tart a bokáján.
2015. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Így kép alapján nem lehet róla véleményt mondani, kép alapján én ezt biztos, hogy nem venném meg egy 15 hónapos gyereknek, mert valami könnyebbet vennék, de mivel te írtad, hogy nagyon puha, mivel gondolom láttad is, megnézted élőben, így nyilván neked a tapasztalat mást mond, mint a kép.

Meg kell próbálni, ha kényelmesnek érzi a gyerek, akkor esetleg, de szerintem én ezt ilyen kicsi gyereknek nem venném meg. Egy ilyet én inkább 3 éves kor felett vennék. De mondom, élőben persze lehet ez teljesen más is.:)

2015. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
nem. én olyat veszek ami tartja a sarkát,a járni tanulás-kezdés időszakában azt kell nézni. én pl. d.d.steppet szoktam venni
2015. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem első cipő, az egy Elefanten volt, szandál. Állandóan nyomot hagyott a gyerek lábán, plusz a festék még be is fogta 10 ezerért.

Egy éves kora óta jár, elég stabilan megy most már, és felpróbálva, ügyesen járt benne.

2015. aug. 22. 16:53
 5/15 A kérdező kommentje:
D.d Step-et is próbáltuk, addig üvöltött, amíg lekerült végre a lábáról a cipő.
2015. aug. 22. 16:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi ilyet nem adnánk a fiunkra. Divatos, meg menő, de nem ilyen kicsi gyerekre való sétához, futkosáshoz. Arra jó, hogy babakocsiban üljön, és ez legyen a lábán, de ennél többre nem.
2015. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz mindenkinek.

Ti mit ajánlanátok? Mi az, ami jó?

2015. aug. 22. 17:23
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Akkor most nem leszek népszerű. Mi pont ugyanilyet vettünk a lányunknak, csak rózsaszínben. Nekem tetszik benne, és úgy vettem észre rajta, hogy neki is! Szerintem, ha nem első cipő, akkor nyugodtan!!!
2015. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk is van ilyen, tökéletesen jó cipő. Kiskoruk óta, amióta csak járnak a gyerekek,sportcipőből kizárólag Nike cipőt vettünk nekik, kényelmes, strapabiró , nagyon jó cipők,nagyon is sokat birnak. Én ezt megvenném, és tökéletesen alkalmas sétálni, játszani, elmenni akárhová.
2015. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem semmi baja, ha puha, rugalmas, jól jár benne a gyerek, akkor teljesen jó. A bokát nem kell tartania a cipőnek alap esetben, csak a sarkát.
2015. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!