Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veri a fejét az ágytámlába. Help?

Veri a fejét az ágytámlába. Help?

Figyelt kérdés

Írtam már ki kérdést erről, akkor megnyugtattak, hogy normális, még egy ezt alátámasztó cikket is linkeltek.


Tegnap a férjem szólt, hogy elég durván verheti a fejét, mert az ágyat és a mellette levő fadobozt (komódszerű tartódoboz) is centikkel arrébb mozgatta. A két bútor 20-30 kg lehet összesen.

Gyermekorvosnak említettük, kérdezte, hogy bármi másban fura-e, de nem. Így tanácstalanul csóválta a fejét, láthatóan neki se volt ötlete.


Ezt leszámítva egy nagyon kiegyensúlyozott, vidám, nyitott személyiségű kisgyerek. Nem hisztis, nem sírós, jól eszik, nyugodtan alszik. Fejlettsége mind fizikailag, mind szellemileg a korának megfelelő, most 15 hónapos.


Az apja már felszerelt triplán tripla fejvédőt az ágytámlához, hogy abba verje a fejét, de így is arrébb mozgatja a bútorokat. A két bútort egyszerre én sem tudnám arrébb tolni, ha vállal nekifeszülnék. (Nem vagyok nagy méret, de a testsúlyom mégiscsak az ötszöröse az övének...)


2015. aug. 22. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

azért más az, ha eltolsz egy bútort erőből és más az, ha ütemes ütésekre arrébb mozog a bútor, fizika, amit ő csinál, nem sok erő kell...

mit csinálsz amikor ezt játssza? szépen következetesen mindig fogd meg őt és mond el, hogy ezt nem szabad. valahogy ők még kevésbé érzik a fájdalmat és az ütemes mozgástól megnyugodnak. enyém térdelt, fejét belefúrta az ágyba és úgy rángatózott ennyi idősen, az azért mérföldekkel jobb ;)

2015. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áltlában ezzel altatja magát. De ha felébredt is ezzel jelzi, hogy ébren van.
2015. aug. 22. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!