Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos babám éles hangon...

14 hónapos babám éles hangon kiabál?

Figyelt kérdés
Pár napja, ha valami nem úgy történik, ahogy szeretné, éles hangon kiabál, visít. Szokta azóta ezt csak úgy, helyzet nélkül is csinálni, volt már rá példa hogy tegnap pelenkázás közben csinálta. Szerintetek ez mennyire normális? Mit tudnék tenni, hogy "leszokjon" erről?
2015. aug. 25. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
miért kéne leszoktatni? próbálgatja a hangját... majd ha megtanul beszélni nem kiabálással fejezi ki a tetszését ill nem tetszését...
2015. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdődik a dackorszak, és még néhány évig eltart.

Leszoktatni nem lehet róla.

Én úgy próbáltam tompítani, hogy azt mondtam mindig neki, hogy csendesen és szépen beszélj hozzám, mert ha nagyon kiabálsz, nem hallom a kiabálásodtól, hogy mit mondasz :-)

2015. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!